Новий трейлер expeditions: rome

0
27

Видавництво thq nordic і розробник logic artists випустили новий демонстраційний трейлер покрокової стратегічної rpg expeditions: rome .

У цьому трейлері креативний директор йонас уевер і провідний продюсер сонат озтюрк розповідають про бойову систему, світ риму і прийняття рішень в expeditions: rome.

візьміть на себе роль молодого легата, чий батько був убитий невідомим політичним противником, змусивши вас втекти з риму і сховатися у військовій кампанії з придушення грецького повстання. Крок за кроком ви підвищуєте свою військову доблесть, зміцнюєте себе в кузні бою і стаєте легатом, якого всі вчать поважати і боятися.

У expeditions: rome ви проявляєте волю риму своїми діями на світовій арені, від яскраво-блакитних берегів греції до густих лісів галлії. Чи приймете ви політичну спадщину республіки або прокладете свій власний шлях, подорожуючи по складній політиці римського сенату? кожен вибір має значення, оскільки ви вирішуєте долю свого легіону, своїх близьких соратників і самого риму.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here