Слух: на nintendo switch вийдуть головні хіти nintendo 64

0
82

Хороші новини для власників nintendo switch і шанувальників ретроігр: ходять чутки, що switch online незабаром чекає поповнення. На цей раз інсайдер переконані, що сервіс розширить свою бібліотеку за рахунок хітів nintendo 64.

Нещодавно на youtube-каналі nate the hate вийшов новий подкаст, присвячений долі сервісу nso. Автори випуску впевнені, що сервіс чекають зміни відразу за кількома напрямками. Інсайдери вважають, що незабаром власники підписки отримають доступ до ігор nintendo 64. Крім того, не виключено, що з’явиться преміальна підписка з більш високою ціною, але і більш цікавими пропозиціями на зразок поліпшених версій тайтлів.

Це, нагадаємо, вже не перший раз за останній час, коли в змі говорять про можливе поповнення бібліотеки nintendo switch online. На початку вересня з’явилася інформація, що в сервіс можуть додати головні хіти game boy і game boy color. Сама компанія, правда, чутки не коментує, так що власникам гібридних консолей поки залишається лише смиренно чекати офіційних новин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here