Genshin impact: примарні таємниці — як отримати нагороди за експедиції? [гайд]

0
78

В оновленні 2.1 для genshin impact можна буде заробити і на експедиціях. Регулярно надсилайте персонажів вивчати «привидів» інадзуми, щоб отримати цінні нагороди.

примарні таємниці в геншин імпакт 2.1 – одне з передсвяткових подій, в рамках якого потрібно відправити експедиції для дослідження «привидів», що з’явилися на території електро-регіону. В якості нагороди за допомогу гільдії шукачів пригод можна отримати різні ігрові скарби. Далі представлений докладний гайд на примарні таємниці в genshin impact.

Дати проведення події

Експедиції до «привидів» стануть доступні з 19 вересня 2021 року. Івент буде доступний протягом тижня до 26 вересня. Потім ще протягом 3-х днів можна буде зібрати нагороди з магазину події.

Додавайте сторінку в закладки, щоб не пропустити публікацію розширеного гайда для даної події.

Умови участі

Для доступу до примарний таємниці в інадзумі в геншин імпакт потрібно мати не менше 30 рангу пригод. Також має бути пройдена частина завдання архонта» втеча з острова рито «і квест» ширяють привиди: початок розслідування», який видасть катерина.

Як грати в примарні таємниці в genshin impact

Під час події потрібно відправляти персонажів в експедиції для вивчення «привидів», що з’явилися в інадзумі. Залежно від того, який герой відправлений на дослідження територій, можна отримати різні нагороди.

Проходження примарні таємниці в genshin impact

Доступ до експедицій примарні таємниці в геншин імпакт відкривається після попереднього дослідження. Цей квест видається катериною в гільдії шукача пригод інадзуми. Відправляйтеся в зазначену зону араумі і активуйте в ній три електро-лампи, а потім убийте з’явилися привидів.

Після цього повертайтеся до катерини і відкривайте експедиції на відповідній вкладці. Видно, що всі зони пошуку розділені за рангами, що впливають на складність випробування. Виберіть бажане випробування (в першу чергу, звичайно ж, потрібно зібрати примогеми).

Для кожного випробування можна взяти власних героїв, а також одного зі списку друга. У героїв, які найкраще підійдуть до даного дослідження, є спеціальна мітка на аватарі. Використовувати героїв, що знаходяться в стандартних експедиціях не можна.

Заповнивши потрібну кількість слотів, добийтеся оцінки експедиції-ідеально. Підтвердіть вибір і дочекайтеся закінчення походу, щоб зібрати трофеї.

На експедицію, в залежності від її рангу, може піти 8-12 годин.

Нагороди

По завершенню експедицій можна отримати:

  • камені витоку;
  • священне масло (для прокачування артефактів);
  • матеріали прокачування талантів і досвіду персонажів, а також ряд інших цінних нагород.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here