Постапокаліптичний онлайн-екшен crossout готується до приходу на ios і android

0
21

Студія gaijin entertainment збирається перенести багатокористувацький екшен crossout на мобільні пристрої, трапитися це повинно до кінця поточного місяця — 30 вересня. Постапокаліптичний онлайн-екшен вийде на ios і android, він створювався з нуля спеціально для мобільних платформ і володіє тими ж можливостями, що і великий crossout.

Tiny tower-гра, в якій ви будете захищати своє королівство від ворогів. Останні об’єдналися в чотири фракції для битви на бронеавтомобілях, зібраних з підручних деталей і запчастин. Ці самі частини можна відстрілювати і знерухомлювати цим ворогів.

Після виходу проекту розробники збираються на регулярній основі поповнювати його контентом, додаючи нові фракції, карти і так далі. Наприклад, вже в момент виходу crossout в росії буде дано старт новому бойовому пропуску, присвяченому фракції скитальцев. За виконання завдань покладається видача деталей кастомізації для машин і різні технічні «плюшки». Також в перші два тижні всі зайшли в гру отримають кілька подарунків для»швидкого старту».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here