Тобі фокс одночасно випустить 3, 4 і 5 глави deltarune

0
24

Незважаючи на те, що deltarune:chapter 2 випущена сама по собі, творець серіалу тобі фокс сказав, що його мета полягає в тому, щоб глави 3, 4 і 5 з’явилися одночасно.

Тобі фокс сказав, що, хоча спочатку він планував випускати нові глави тільки після того, як всі вони будуть закінчені, він зрозумів, що

…як творцям, так і фанатам буде важко без швидкого релізу.

Фокс також поділився, що глави 3, 4 і 5 будуть, коли він «попросить людей купити гру» за ціною, яка в даний час невідома, але буде більше, ніж undertale, яка в даний час коштує 14,99 долара.

Фокс випустив deltarune chapter 1 і 2 безкоштовно і попросила гравців (які можуть собі це дозволити!) купити ще одну інді-гру, щоб підтримати невеликих розробників. Крім того, ті, хто хоче підтримати тобі фокса, можуть придбати саундтреки до undertale і обох розділів deltarune на bandcamp.

всього лише одне прохання-пам’ятайте, подібні ігри зазвичай не безкоштовні. Якщо ви можете собі це дозволити, витратьте гроші, заощаджені від отримання цієї гри безкоштовно, на підтримку інших інді-розробників. Якщо ви дійсно хочете дати мені гроші, купуйте саундтрек у bandcamp. Дякую.

Вихід deltarune: chapter 2 був несподіваним, про що було оголошено на святкуванні 6-ї річниці undertale всього кілька днів тому. За словами фокса, deltarune було набагато складніше розробляти, ніж undertale, через складність нових систем, сюжетних ліній і графіки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here