Google тестує ще одну модель складного смартфона

0
21

Незабаром після появи в інтернеті повідомлень про роботу google над складним смартфоном pixel під кодовим ім’ям passport, ресурс 9to5google знайшов в майбутній версії android 12 (android 12.1) підтвердження внутрішнього тестування компанією ще однієї версії складного смартфона pixel.

Повідомляється, що пристрій знаходиться в стадії розробки під кодовою назвою jumbojack. Поки невідомо, як буде виглядати новинка. За даними 9to5google, пристрій оснащений двома екранами, один з яких відключається при складанні смартфона. Тобто дизайн jumbojack буде таким же, як у складних смартфонів samsung, в яких поряд з основним дисплеєм є на зовнішній панелі екран поменше. На жаль, поки немає ніякої інформації ні про розміри екрану jumbojack, але про інші характеристики смартфона.

Є припущення, що кодове ім’я jumbojack може бути відсиланням до чізбургеру jumbo jack американської мережі ресторанів швидкого харчування, маючи на увазі, що телефон буде складатися в стилі гамбургера, як розкладачка galaxy z flip, а не в стилі хот-дога, як смартфон-книжка galaxy z fold. Втім, це поки всього лише здогади, до яких необхідно ставитися з великою часткою сумніву.

На відміну від passport, який, як повідомляється, побачить світло в кінці 2021 року, з приводу релізу jumbojack немає ніякої інформації. Цілком можливо, що це лише внутрішній прототип, призначений для створення і тестування функцій для складних android-смартфонів, таких, як поліпшена багатозадачність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here