Китай запустив вантажний корабель «тяньчжоу-3» до своєї споруджуваної орбітальної станції

0
25

Всього кілька днів пройшло з моменту повернення на землю першого екіпажу китайської орбітальної станції, а в космос вже відправився наступний корабель. Цього разу за допомогою ракети-носія «чанчжен-7 «до споруджуваної орбітальної станції відправили вантажний корабель»тяньчжоу-3». Пуск відбувся о 10: 10 за московським часом з майданчика космодрому веньчан, який розташований в провінції хайнань на півдні китаю.

Зображення: casc

Корабель «тяньчжоу-3», довжина якого 10,6 м, несе на борту запас продовольства, палива і наукове обладнання. Цей вантаж призначений для наступної пілотованої місії «шеньчжоу-13», яка, як очікується, буде реалізована в середині жовтня.

В даний час на орбіті знаходиться базовий модуль «тяньхе», який стане основою майбутньої космічної станції «тяньгун». Китай планує завершити будівництво станції в 2022 році. За словами китайських чиновників, для завершення складання станції «тяньгун», яка буде приблизно на 20% масивніше міжнародної космічної станції, буде потрібно здійснити проведення 11 пусків. Місія «тяньчжоу-3» стала четвертою в цьому списку.

Базовий модуль «тяньхе» майбутньої орбітальної станції доставили в космічний простір в квітні цього року. З середини червня в ньому жив і працював екіпаж з трьох тайконавтів. Вони провели монтаж і підключення обладнання, для чого довелося кілька разів виходити у відкритий космос. Надалі в космос доставлять лабораторні модулі, для інтеграції яких до складу станції буде потрібно проведення декількох пілотованих місій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here