Naughty dog повернулася в студію захоплення рухів-йде робота над новою грою

0
83

Після випуску the last of us: part ii розробка в студії naughty dog , звичайно ж, нікуди не зупинялася, але команда продовжує тримати в загадці, над чим саме вона працює. І хоча автори все ще не дали чітких відповідей, новий твіт одного з розробників вказав, що студія повернулася до мокап-зйомок і безумовно щось затіває.

Тут може бути кілька варіантів. Можливо, захоплення рухів знадобилося для створення оновлених анімацій в ремейк the last of us , про який ходили чутки, або це може бути якось пов’язано з окремим мережевим проектом, що створюється на основі вирізаного мультиплеєра the last of us 2 . Також не можна виключати версію з чимось зовсім іншим.

Зображення виклала маріанна хейден , що працює в naughty dog старшим аніматором по сінематікі. Дівчина опублікувала в твіттері фотографію себе з каскадером марком мусасі та іншою актрисою в костюмах захоплення рухів, підписавши повідомлення словами радості від повернення на мокап-майданчик.

Always nice to be back on the stage! #mocap @mark_musashi @naughty_dog

— marianne hayden (@marianne_hayden) september 16, 2021

Примітно, що на знімку співробітниця студії зображена у футболці з логотипом the last of us: part ii, що може вказувати на згадану вище мережеву гру за мотивами другої частини, але чи так це насправді, поки можна лише гадати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here