Oneplus 2.0: скасування oneplus 9t і великі зміни в oxygenos

0
18

Oneplus зробила велике оголошення щодо майбутніх планів. Насамперед глава компанії піт лау заявив, що в цьому році не варто чекати oneplus 9t. Він також прояснив позиціонування різних продуктових лінійок і розповів, як зміниться фірмова прошивка oxygenos.

За словами піта лау, об’єднання з oppo знаменує перехід компанії oneplus в фазу oneplus 2.0. Він розповів, що експеримент з випуском пристроїв в різних цінових категоріях виявився досить успішним, тому в компанії мають намір продовжити слідувати цій продуктовій стратегії. Однак в майбутньому більш доступні моделі будуть орієнтуватися на конкретні ринки, тоді як флагманські смартфони преміум і ультра-преміум рівня будуть доступні користувачам по всьому світу.

Компанія має намір продовжити приділяти багато уваги камерам у своїх смартфонах. Особливо oneplus зосередиться на трьох конкретних областях:

  • спрощення користувацького досвіду.
  • поліпшення точності передачі кольору. Oneplus має намір продовжити співпрацю з hasselblad в цьому напрямку.
  • інвестиції в нові технології і поліпшення існуючих.

Нарешті, піт лау розповів про майбутнє фірмової прошивки oxygenos. Oneplus і oppo об’єдналися для створення однієї уніфікованої операційної системи для пристроїв обох брендів. Вона візьме все краще від кожної з прошивок: швидкість, плавність і чистоту від oxygenos, а також стабільність і розширені можливості від coloros. За словами глави oneplus, він постійно читає побоювання фанатів в інтернеті щодо цього злиття. Він запевняє, що уніфікована операційна система збереже днк oxygenos і все, за що користувачі так її люблять. Окремо вказується, що для смартфонів oneplus система все ж буде трохи відрізнятися, залишаючись максимально «чистою» від сторонніх додатків і надбудов.

Наступні флагмани oneplus, реліз яких запланований на наступний рік, будуть поставлятися відразу з попередньо встановленою оновленою версією oxygenos. Однак повноцінно інтеграція між oxygenos і coloros буде завершена з наступним великим оновленням android в 2022-м.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here