Powerbanks від Canyon CNS-TPBP10DG і CNS-TPBP5W — попереду технологій

0
844

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, як ви знаєте на своєму досвіді, головний мінус сучасних телефонів полягає в тому, що вони вимагають багато енергії. Виробники не можуть встановити великі акумулятори, оскільки збільшаться габарити гаджетів, що стане проблемою при їх використанні. Для рішення цієї задачі на ринку з’явилися зовнішні акумулятори. Тепер поповнити рівень заряду техніки можна навіть у тих випадках, коли поряд немає розетки.

Подібний пристрій я купив перед поїздкою у відпустку. Шукав девайс місткий, але не дуже великий. Акумулятори ємністю понад 20 000 мА*год — громіздкі і незручні, тому, оцінивши можливості свого телефону, вирішив, що 10 000 буде достатньо.

Вибір припав на виріб компанії Canyon, модель CNS-TPBP10DG. Це літій-полімерний портативний акумулятор ємністю 10 000 мА*год Виробник обіцяє, що можна буде зарядити телефон до 4 разів. За фактом вдалося лише 3, але і це непогано. Смартфон використовував під час підключення до powerbank’у — можливо, це й викликало більше споживання і, як наслідок, зменшення кількості циклів до трьох.

Тонкий і компактний акумулятор здається знахідкою для власників телефонів від Apple. Пристрій обладнаний входом для кабелю Lightning. Заодно не доведеться носити два дроти: один для iPhone, другий для акумулятора, для всіх операцій достатньо одного.

Дизайн

Був у мене звичайний літій-іонний powerbank. У порівнянні з ним літій-полімерний — тонше і компактніше, а, отже, легше. Корпус виконаний їх приємного на дотик пластику, девайс добре лежить в руці і не вислизає. Є два порти USB для підключення кабелю телефону і два роз’єми для зарядки акумулятора: Lightning і microUSB. Таке рішення робить powerbank універсальним пристроєм для прихильників двох різних операційних систем.

Альтернатива

Для дружини вибрав білий CNS-TPBP5W. Це теж літій-полімерний акумулятор, тільки з ємністю 5 000 мА*год Виробник заявляє, що його вистачає для повного заряду двох середньостатистичних телефонів. На ділі вистачило на півтора. Це прийнятний результат, на більше в даному випадку не розраховував.

Габарити — менше, ніж у CNS-TPBP10DG, сам гаджет — тонше і легше. Йому потрібно менше часу для поповнення запасу енергії, і він здатний довго тримати заряд. Вже згадував попередній досвід володіння літій-іонним powerbank. Якщо хоча б місяць їм не користувався, він втрачав від 5 до 10 % заряду. Це не критично, але тим не менш неприємно. Через кілька місяців тестування за літій-полімерним елементом такого помічено не було.

Підсумую сказане

Вибрані акумулятори повністю відповідають заявленим характеристикам. Очікував, що вони будуть значно важче при ємності в 10 і 5 тис., але, мабуть, на користь зменшення габаритів і ваги, позначилося використання в якості робочого елемента літій-полімерних сполук.

Корпус — вище всіх похвал. Приємне покриття, схоже на Soft-touch. Цікавий, але в той же час нехитрий дизайн робить powerbank гарним подарунком близьким і друзям, які люблять стильні та технологічні речі.

Огляд підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here