Реакція критиків на» північну месу «від netflix -» це жах в кращому вигляді «

0
89

З’явилися перші відгуки на» північну месу » — і схоже, що майстер жахів майк фланаган з netflix знову зробив відмінний хоррор. Творець » примари будинку на пагорбі «випустив міні-серіал, який змусив фанатів і критиків вимовляти такі слова, як» шедевр», так що він точно буде коштувати часу любителів жахів.

Критик річард ньюбі твітував:

жодної фальшивої ноти. Лякаюче. Повчально. Потужно.

Ця беззастережна похвала зустрічається повсюдно. «жахи в кращому вигляді», — каже тесса сміт з rotten tomatoes. Інші автори не менш захоплені: «можливо, це найкраще шоу року», — каже один, а інший називає його»кращою роботою фланагана на сьогоднішній день».

Отже, чи зрівняється новий серіал з «примарою будинку на пагорбі»? судячи з перших даних, майже точно. «можливо, це найкраще, чого домігся майк фланаган, один з майстрів сучасного жаху», — говорить критик ніколас дельгадільо. «найкращий хоррор на тб, який я коли — небудь бачив», — стверджує режисер ісса лопес.

Багато хто також називає його найбільшою роботою майка фланагана, що перевершує обох «привидів». «абсолютно найкраще, що майк фланаган коли-небудь ставив на екран», — говорить актор і письменник аарон прунер, а девід опі з digital spy стверджує, що у фільму «всі задатки шедевра».

Елайджа вуд навіть включився в гру, після того як стівен кінг із захопленням відгукнувся про «опівнічну месу»:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here