Rivian може представити мінівен-компанія запатентувала механізм зсувних дверей, характерний для таких авто

0
88

Американська компанія rivian недавно відвантажила перший електричний пікап r1t, призначений клієнту, що ознаменувало початок профільної діяльності. До кінця цього року почнуться і поставки соплатформенного кросовера r1s, а з amazon цей автовиробник співпрацює в сфері створення комерційних фургонів. При цьому патентні заявки вказують на інтерес rivian до сегменту мінівенів.

Джерело зображення: patentscope

Принаймні, як зазначає electrek з посиланням на учасників форуму rivian, в травні цього року компанія подала патентну заявку, що описує механізм відкриття зсувних дверей, які найчастіше застосовуються на мінівенах. Зрозуміло, комерційні фургони теж використовують такі двері, але специфіка розробки фахівців rivian полягає в тому, що пропонований механізм дозволяє зміщувати двері на відстань, що перевищує довжину напрямних. По всій видимості, механізм нагадує телескопічні напрямні, використовувані при виробництві меблів.

Комерційні фургони зазвичай мають велику площу бічної поверхні, і городити подібні складні механізми для них немає ніякої потреби. Якщо rivian задумалася про створення механізму відкривання зсувних дверей на машині з більш компактним кузовом, це може говорити про інтерес компанії до сегменту мінівенів. Звичайно, цей сегмент ринку зараз переживає не найкращі часи і активно здає позиції кросоверам, але rivian може запропонувати унікальний транспортний засіб для любителів активного відпочинку, який буде оснащуватися зсувними бічними дверима або навіть двома, в залежності від комплектації. Електромобілі вимагають оптимізації аеродинамічного профілю кузова, тому довжина напрямних механізму бічних дверей може обмежуватися цим фактором, і додаткові хитрощі якраз знадобляться.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here