Свіже оновлення playstation 5 підвищує частоту кадрів в іграх

0
26

15 вересня sony випустила нову прошивку для playstation 5 , додавши очікувані нові функції, такі як підтримка внутрішнього слота розширення пам’яті ssd, але, схоже, що примітки до оновлення розкрили не зовсім всю історію.

Згідно з новим звітом, оновлення також підвищило продуктивність ps5, збільшивши частоту кадрів приблизно на 2-3% ( 1-2 fps ) в таких іграх, як control і devil may cry v: special edition (і, ймовірно, в інших теж).

Даний момент був виявлений digital foundry , коли вони порівнювали стару і нову ревізії ps5. Під час огляду фахівці виявили, що оригінальна консоль демонструвала трохи кращу продуктивність. Очевидно, це призвело б користувачів в лють, але пізніше df знайшли причину невідповідності — на їх ps5 першої ревізії була встановлена остання бета-версія прошивки, яка забезпечувала невеликий приріст частоти кадрів. Минулого тижня sony включила її в останнє оновлення для всіх власників ps5, тому тепер обидві ревізії приставки працюють однаково.

Приріст fps, укладають digital foundry, буде непомітний при звичайному використанні консолі, але в будь-якому випадку цікаво бачити, що sony може по чуть-чуть підвищувати продуктивність playstation 5 на рівні софта. Як саме компанія домоглася цього, точно невідомо. Можливо, був оптимізований sdk, оновлені драйвери графічного процесора або щось ще.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here