Від чого залежить заробіток Google AdSense?

0
897

Shares

Працюючи з системою Google Adsense протягом вже декількох років, я побачив величезний потенціал отримання прибутку від будь-яких Інтернет сайтів (будь то простий блог на Blogspot.com або сайт як Ezarabotok.info – головна місія при заробіток з AdSense – знайти і привести на сайт зацікавлених читачів).

А справа в тому, що можна визначити кілька факторів від чого може залежати Ваш потенційний заробіток в мережі з Google Adsense.

Тим не менш, щоб розуміти потенційні доходи від програми Google Adsense треба врахувати такі фактори:

Кількість кліків користувачів по рекламі Adsense.

Насправді на цей фактор вплинути майже не реально (одним методом є оптимізація положення рекламних блоків системи Google Adsense або інші методи підвищення CTR, але про це нижче).

Якщо уважно читати умови співпраці з компанією Google Adsense – то Google, inc.безпосередньо забороняє вам заохочувати користувачів нажимати (натискати) оголошення або відвідувати рекламні посилання власноруч.

А це означає, що навіть якщо рекламний блок розміщений в сайдбарі (бічній колонці сайту), то заголовний текст може бути тільки типу «Рекламні посилання», «Реклама від Google», «Спонсорські оголошення».

Текст, зміст якого схоже на щось типу —

«Будь ласка, підтримайте наш проект, натисніть на оголошення» або «знайдіть більш детальну інформацію, натиснувши на рекламну посилання»

  • не вітається адміністраторами Google Adsense, тому краще синиця в руці…

Мені здається, що вірніше буде слідувати правилам, але принаймні до того етапу, поки у Вас не буде дуже крутого і впливового Інтернет ресурсу (у такому випадку працівники Google Adsense просто попередять Вас, оскільки Ваша рекламна площадка буде дуже важливою, але це просто теорія).

Так що ж можна зробити, щоб отримати більше кліків Google Adsense на законних підставах?

Є дійсно багато способів отримання більшої кількості кліків по рекламних блоках, тільки в рамках правил системи Гугл Адсенс. Трохи пізніше я розповім про оптимізацію рекламних посилань Adsense і надам поради для збільшення CTR.

Загальна кількість переглянутих користувачами сторінок з рекламними блоками

Насправді – кількість трафіку і активність користувачів на Вашому сайті – це Ваше основне завдання при заробіток з рекламною системою Адсенс. На цей чинник Ви можете мати найбільший вплив.

Чим Більше переглядів сторінок (відвідувачів) Ви приведете на ваш сайт, тим вище ймовірність того, що дані люди зацікавляться вмістом Вашого Інтернет ресурсу або блогу і зроблять непогане кількість кліків по оголошеннях AdSense.

Однак, перш ніж шукати море відвідувачів і генерувати тисячі автоматичних показів рекламних банерів (методом залучення низькоякісного трафіку, тобто відвідувачів, які найчастіше не зацікавлені у вмісті Вашого сайту).

Треба звернути увагу, що зацікавлені в тематиці користувачі Інтернет ресурсу надають велику ймовірність заробітку для Вас, ніж будь-який інший відвідувач.

Просто знайте, що якість відвідувачів буде генерувати високий дохід для Вас, на відміну від «автоматичних» відвідувачів (бот трафіку або САР трафіку) .

Якісні читачі – це люди, які проявляють високий інтерес до теми вашого сайту (або схожій темі) і, отже, більш імовірно, будуть зацікавлені в рекламних оголошеннях Google Adsense.

http://ezarabotok.info/

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here