З’явилися деталі сюжету фільмів «форсаж 10″ і » форсаж 11»

0
81

0 з’явилися деталі сюжету фільмів «форсаж 10″ і » форсаж 11»

Франшиза «форсаж» вже кілька десятиліть радує глядачів, розширюючи сім’ю персонажів, яка потрапляє з кожним разом в більш божевільну пригоду.

Незадовго до прем’єри «форсажу 9 » було підтверджено, що основний серіал закінчиться двома фільмами, а режисер джастін лін збирається повернутися до свого посту. У недавньому інтерв’ю collider постановник розповів про сюжет двох останніх картин, які, як очікується, будуть зніматися одночасно. Як і передбачалося, дві останні частини мають загальний сюжет, подібно «месникам: війна нескінченності «і » месникам: фінал » .

Думка про те, що остання глава складається з двох фільмів, вірна. Я повинен сказати, я так радий — тому що я думаю, що коли я вперше став частиною франшизи, продовження не було само собою зрозумілим. Ви повинні були його заробити, розумієте? і щоб сидіти тут, розмовляти з вами, і заявити: «о так, буде ще два фільми!»це дуже багато значить. Отже, кожен день, прокидаючись, я намагаюся переконатися, що ми покажемо найкращий результат. Але я думаю, що одна [сюжетна] глава у двох фільмах-це правильне рішення. Це я займаюся зараз.

Є амбіції щодо того, що ми хочемо зробити, і є також проблеми реального світу [обмеження під час зйомок – прим.ред.], з якими ми стикаємося. Але мені здається, що я не хочу бути жадібним. Я хочу робити те, що краще для процесу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here