Microsoft випустила доопрацьовану версію pc health check-утиліти для перевірки сумісності pc з прийдешньою windows 11

0
23

До виходу windows 11 залишилося зовсім трохи, microsoft вирішила в останній раз перед релізом оновити утиліту pc health check для перевірки сумісності комп’ютера з новою ос.

Нагадаємо, програма була представлена в червні поточного року, майже відразу редмондци прийняли рішення прибрати її з вільного доступу через проблеми з визначенням сумісних компонентів. Тепер же утиліта вийшла зі стану «бети» і доступна для скачування на офіційному сайті. Стверджується, що нова версія програми показує більш точну інформацію про сумісність і надає посилання на потрібну документацію.

На даний момент ми точно знаємо, що windows 11 офіційно не підтримує процесори нижче amd zen+ і intel core 8-го покоління, але є винятки. Так, процесори серій intel xeon w, intel core x і конкретно intel core i7 — 7820hq з новою ос сумісні. Втім, користувачі можуть встановити windows 11 на комп’ютер, що не відповідає мінімальним системним вимогам, але через iso-образ і тільки на свій страх і ризик.

Також для установки windows 11 на pc користувача має бути мінімум 4 гбайт оперативної пам’яті і 64 гбайт вільного місця на накопичувачі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here