Шанувальникам the legend of zelda і earthbound на замітку: геймери і журналісти тепло зустріли гарну гру eastward

0
21

Дебютувала на nintendo switch пк пригодницька гра з рольовими елементами eastward , створена силами студії pixpil за підтримки видавництва chucklefish , збирає переважно позитивні відгуки від представників преси.

Середній рейтинг на сайтах opencritic і metacritic становить 84 бали з 100 можливих. Журналісти відзначають захоплюючу історію, яскравих персонажів, виразний візуальний ряд і запам’ятовується музику, добре доповнює інші елементи пригоди.

Оглядачі порівнюють eastward з низкою класичних ігор минулого, на зразок the legend of zelda і earthbound , підкреслюючи при цьому, що розробка pixpil виділяється власним візуальним стилем і настроєм.

При цьому екшен-складова новинки деяким журналістам здалася слабкою. Також знайшлися видання, що виявили в eastward ознаки расизму та інші «неналежні сцени», за що оцінка була знижена.

У steam середній рейтинг eastward на основі декількох тисяч відгуків зафіксувався на позиції «дуже позитивні».

» у не настільки далекому майбутньому цивілізація починає руйнуватися, і людство опиняється на межі вимирання. Смертоносна речовина струмує по землі, руйнуючи і спотворюючи все на своєму шляху. Ті, кому пощастило уникнути отруйних випарів, намагаються налагодити своє життя в підземних притулках. Але один працьовитий шахтар і його таємнича супутниця залишають безпечне підземелля і відправляються на поверхню …

Разом з нашою неймовірною парочкою біжіть від тиранії підземного притулку і вирушайте в захоплюючу подорож назовні! залізниця заведе вас в дивні, але прекрасні міста з найрізноманітнішими мешканцями», — йдеться в офіційному описі eastward.

Eastward привернула увагу громадськості після кількох демонстрацій на презентаціях nintendo direct. Користувачам, зокрема, відразу сподобався візуальний стиль гри.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here