У серпні терміни очікування напівпровідникових компонентів збільшилися до 21 тижня

0
19

Деякі з автовиробників були змушені визнати, що з настанням осені ситуація з доступністю напівпровідникових компонентів погіршилася в порівнянні з кінцем літа, і статистика susquehanna financial group підтверджує тенденцію — в серпні терміни очікування замовлень збільшилися на 6 днів і досягли 21 тижня.

Джерело зображення: tsmc

Якщо врахувати, що в липні терміни очікування в 20 тижнів вже вважалися максимальними за всю історію спостереження з 2017 року, то можна сказати, що серпень оновив історичний антирекорд. Втім, як зазначає bloomberg з посиланням на першоджерело, якщо ситуація з термінами поставки аналогових чіпів і компонентів марки broadcom погіршилася, то ознаки поліпшення намітилися в сегменті силової електроніки і оптоелектронних компонентів.

Очевидно, що ситуація буде поліпшуватися нерівномірно по галузях, і якщо деякі експерти очікують стабілізації поставок до середини наступного року, то окремі учасники ринку закликають не розраховувати на перемогу над дефіцитом до самого кінця 2023 року. В автомобільному сегменті, як оцінюють різні експерти, дефіцит електроніки вже призвів до втрат у розмірі $110 млрд і зниження обсягів випуску на 7,1 млн машин за підсумками трьох неповних кварталів поточного року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here