Японська студія orca приєднується до розробки dragon quest xii: the flames of fate

0
87

В кінці травня square enix анонсувала нову частину dragon quest xii: the flames of fate, в якій, за словами автора серії юдзі хоріі будуть змінені деякі основні елементи, включаючи традиційну командну покрокову систему бою. Також нам вже відомо, що в розробці майбутньої jrpg братиме участь студія hexadrive (the 3rd birthday, ffxv) і, схоже, до цього проекту приєднується ще одна команда.

Йдеться про японського розробника orca, який раніше брав участь у створенні dragon quest 11: echoes of an elusive age і ace combat 7: skies unknown. Про його причетність до майбутньої гри видав список вакансій, згідно з якими, студія шукає співробітників для роботи на unreal engine 5, щоб разом створювати контент для наступної частини серії dragon quest. Їм потрібні художник персонажів, аніматор, рендер-програміст, художник користувальницького інтерфейсу і ще кілька професіоналів.

Поки до кінця не ясно, який ступінь участі в розробці прийме orca, але судячи з того, як збільшується команда, що займається розробкою dragon quest xii: the flames of fate, нас чекає більша гра, ніж попередня частина, та ще й на unreal engine 5.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here