5 найбільш вдалих HTML шаблонів для сайтів фотографів

0
843

Shares

Нові HTML шаблони для сайтів фотографів

Цифрова фотографія розвивається з кожним днем все активніше. Вже рідкісні фотографи використовують у своїй роботі плівку. Як для будь-якого фахівця, для фотографа важливо, щоб про його роботах знали люди, могли ними помилуватися. Найбільш ефективним способом демонстрації своїх фото-робіт світу став інтернет. Кращого рішення, як створити свій сайт тут і не придумаєш.

Але навіщо творчій людині ламати собі голову і розбиратися в інтернет-технологіях, займатися розміткою тексту і так далі.

Сайт фотографа повинен бути барвистий і зручний у супроводі, щоб можна було легко завантажувати нові фото, робити добірки, галереї.

Відмінним рішенням для такого ресурсу будуть шаблони, вибрати їх можна на сайті http://www.motocms.ru/.

До готового шаблону з професійним дизайном йде зручна адмінка. Ця система дає можливість самостійно редагувати і налаштовувати свій сайт, всі налаштування візуально зрозумілі. Інтерфейс адмінки дозволяє легко розібратися, як додавати новий розділ, як прибрати непотрібні сторінки з шаблону, як змінити розділи меню.

Зараз ми хочемо представити вам 5 найбільш вдалих HTML шаблонів сайтів на основі МотоСМЅ, які підійдуть для сайту фотографа.

Шаблон №1

З допомогою такого шаблону можна зробити сайт фотографа, який працює в різних жанрах. Тут буде добре виглядати і зйомки пейзажів та весільні фотографії. Строгий чорний фон вигідно відтіняє фарби зображень.

Шаблон №2

На цьому шаблоні фоном можна поставити одне із зображень. Добре підійдуть фотографії природи — гори або море. Фотографії можна згрупувати за розділами на головній сторінці, заходячи в кожен з яких потенційний клієнт знаходить потрібні приклади фото.

HTML шаблоны для сайтов фотографов

Шаблон №3

Цікавим рішенням в цьому шаблоні стала нестандартне розміщення фотографій. На головній сторінці вони виводяться у вигляді тонких вертикальних ліній, при натисканні на кожну з фрагментів зображення відкривається повноцінна картинка. Зліва розміщується інформація про фотографа: можна написати в якому стилі ви працюєте, залишити контактні дані.

HTML шаблоны для сайтов фотографов

Шаблон №4

Це класичний варіант шаблону для сайту фотографа. У верхньому меню розділи, на головній сторінці приклади робіт. У цьому шаблоні також передбачений блог, в ньому можна выгладывать свої новини, писати про творчі плани.

HTML шаблоны для сайтов фотографов

Шаблон №5

Останнім у сьогоднішньому списку йде шаблон в ніжних тонах, яких ми радимо для фотографа, що працює в жанрі жіночого портрета. Фоном встановлюється одна з фотографій, інші знімки групуються по розділам.

HTML шаблоны для сайтов фотографов

Крім представлених сьогодні шаблонів, є ще маса красивих і стильних рішень для сайтів різних категорій.

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here