А titanfall 3 вийде? співробітник respawn дав жорстку відповідь

0
17

Студія respawn зараз відома по apex legends і star wars jedi: fallen order, але багато хто пам’ятає, що у цих розробників є ще одна потужна франшиза — titanfall. Втім, зараз вона знаходиться в тотальному заморожуванні. Про це прямо заявив джейсон гаарза, координатор спільноти фанатів.

В ході недавнього стріму джейсон гаарза поспілкувався з фанатами і відповів на найбільш животрепетні питання ком’юніті. У тому числі і на одвічний » коли вийде нова titanfall?». На жаль, відповідь гаарзи був прямолінійний і не залишив фанатам ніяких надій.

» навіть не сподівайся, чувак. Я вже говорив раніше. У нас зараз немає нічого в роботі [по titanfall 3]. Взагалі нічого. Нічогісінько. У нас в роботі занадто багато інших ігор», — повідомив гаарза.

Звичайно, нескладно здогадатися, в чому справа. Після успіху fallen order команду respawn напевно відразу ж кинули на сиквел. До того ж, на підтримці у студії знаходиться apex legends, яка постійно вимагає додавання свіжого контенту. Може бути, є і ще якийсь секретний проект, про який ми поки не знаємо. А ось культова, але не дуже касова titanfall, швидше за все, пішла в забуття. Як, наприклад, відома серія killzone від guerilla поступилася місцем horizon.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here