Джеймс ганн натякнув, що у мантіс і небули будуть дуже значні ролі в «вартових галактики 3»

0
18

Відповідаючи на твіт, в якому говорилося, що актриси пом клементьефф і карен гіллан (зіграли мантіс і небулу відповідно) були доведені до сліз сценарієм третього фільму, ганн сказав: «я сподіваюся, це не тому що їм здалося, що у них занадто мало реплік. Чесно кажучи, їх ролі досить великі, і це здалося б просто жадібністю».

До цих пір в mcu мантіс була більше на узбіччі, так що це приємна новина. Небула грала більш значну роль в » вартових галактики 2 «і була одним з головних персонажів в»месниках: фінал».

Про фільм «вартові галактики 3» поки відомо небагато, крім того, що він швидше за все стане останньою роботою ганна в цій серії. Фільм вийде тільки в 2023 році, але правоохоронці з’являться у фільмі «тор: любов і грім», вихід якого запланований на 2022 рік. Так що чекати залишилося недовго, якщо ви хочете знову побачити хоча б частину команди.

Ганн написав у facebook:

«вартові галактики 3» завершать історію цієї ітерації вартових і допоможуть просунути старих і нових героїв marvel на наступні десять років і далі. Я буду працювати пліч-о-пліч з кевіном файгі і всією командою, щоб допомогти розробити ці історії і переконатися, що майбутнє космічного всесвіту marvel буде таким же особливим, справжнім і чарівним, як те, що ми створили до цих пір.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here