G. Skill готується до випуску оперативної пам’яті ddr5

0
111

реклама

G. Skill-один з найбільш впізнаваних виробників комп’ютерної пам’яті на ринку, тому не дивно, що він готується до наступного покоління ram. Очікується, що ddr5 стане новим стандартом оперативної пам’яті вже до 2023 року.

Оскільки g. Skill особливо популярний серед комп’ютерних геймерів через його креативний дизайн, не дивно бачити те, як виглядає знайоме rgb-освітлення, яке присутнє в популярних продуктах, таких як серія trident z, а відео-тизер навіть відображає підсвічування у вигляді «z» .

По-перше, враховуючи букву z у відео та те, що серія ddr4 trident z rgb є однією з найбільш впізнаваних продуктів на ринку (поряд з іншими наборами пам’яті g. Skill, такими як trident z royal), можна припустити, що загальний дизайн залишиться незмінним або отримає мінімальне оновлення, щоб оновити зовнішній вигляд у тому ж дусі, що і g. Skill trident royal elite.

Ціна також невідома, але teamgroup передбачає, що 16 гб стане новим стандартом для модулів пам’яті, а власний комплект на 32 гб і 4800 мгц коштуватиме 400 доларів. Оскільки ціна на комплекти ddr4 4000 мгц (32 гб) в даний час становить близько 299-399 доларів, вартість комплекту teamgroup здається досить розумною для поточних ринкових цін, але немає ніяких підстав стверджувати, що g. Skill наслідує цей приклад.

чи варто купувати ddr5 на початку продажів?

Час ddr5 тільки починається, незважаючи на те, що нове покоління пам’яті вже має ряд переваг перед ddr4. Ddr5 може реєструвати швидкість до 6,4 гбіт/с, перевершуючи потенційну швидкість ddr4 в 3,2 гбіт / с. Ви також будете витрачати менше енергії, що є великою перевагою для тих, хто хоче заощадити на рахунках за електроенергію.справа в тому, що ці комплекти по суті непридатні для використання до тих пір, поки не будуть випущені материнські плати, сумісні з ddr5. Можливо в перші кілька місяців після випуску сумісних материнських плат і процесорів буде доступно дуже мало комплектів ddr5, ми побачимо дуже високий попит і низьку доступність, що в підсумку позначиться на ціні нової оперативної пам’яті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here