Оновлення «ворог мого ворога» вже на серверах crossout

0
19

Компанія gaijin оголосила про вихід оновлення «ворог мого ворога» для багатокористувацького екшену crossout. Патч запустив новий сезон, додав спеціальний pve-режим, оновив pvp-карти «міст» і «каньйон засновників», і привніс величезну кількість правок з контентом в клієнт на пк і консолях.

У новому сезоні гравці, в тому числі ті, хто не набував бойової пропуск, можуть заробити велику кількість косметики і деталей. Наприклад, можна отримати: гвоздомет «аргумент«, лазерний бур» деструктор«, дробовик» парсер«, генератор» бутстреп», конструкційні деталі, нашивки, емблеми та багато іншого. Деталі, які користувачі не встигнуть розблокувати (крім конструкційних), дозволять надалі купити на внутрішньоігровому ринку у інших гравців.

Свіжий pve-режим отримав назву «операція кільце попелу» і буде доступний аж до 24 жовтня. Битви в ньому проходять майже як в «операції годзу»: учасникам потрібно досягти мобільного контрольного пункту і захистити його від хвиль супротивників. Також під час бою потрібно виконувати завдання, що дають додаткові нагороди після завершення місії.

До інших змін можна віднести доопрацювання механіки підбору гравців для кланів зі стартових і вищих ліг, розширення списку карт в ротації деяких бійок, правки балансу і інтерфейсу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here