Розкрита дата старту продажів бюджетної відеокарти amd radeon rx 6600

0
26

Порталу videocards вдалося з’ясувати дату релізу amd radeon rx 6600 — підготовлюваної до релізу бюджетної відеокарти на архітектурі rdna 2, орієнтованої на геймінг в дозволі full hd. Як виявилося, запуск новинки відбудеться вже скоро.

Журналісти отримали дані відразу за кількома різними датами і термінами ембарго. Наприклад, до 15 вересня amd зажадала від усіх партнерів надати їй список готових семплів, а відправка відеокарт в магазини запланована на 29 вересня. Правда, раніше 4 жовтня вони в роздріб не прибудуть. Але головна дата-це старт продажів. Він намічений на 13 жовтня.

Крім того, портал розкрив параметри майбутньої новинки. Вона отримає графічний чіп navi 23 xl з 28 обчислювальними блоками (1792 ядра), 32 мб ігрового l3-кеша і 8 гб відеопам’яті стандарту gddr 6 зі 128-бітною шиною. Ціна моделі розкрита не була, але це нічого і не змінює: за даними аналітиків, в середньому відеокарти amd продаються на 74% дорожче рекомендованої виробником вартості. Передбачити, скільки за radeon rx 6600 будуть просити на старті продажів, майже неможливо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here