Сьогодні вночі bitcoin коштував дешевше 40000$, а ефір близько 2650$

0
15

Сьогоднішня ніч стала знаковою для безлічі трейдерів, активно стежать за курсами основних криптовалюта.

«ніч великого шопінгу», як її вже охарактеризували в кріптосообществах, дозволила істотно збільшити накопичення всього за кілька годин, досить було зловити пік «протоки» курсу btc і eth опівночі за московським часом. Поки велика частина середнього класу росії спокійно лягала спати з чесно заробленими сімнадцятьма тисячами рублів в гаманці, заповзятливі гравці на кріптобіржах примножили свої портфелі.

Тим, хто не звик вночі спати або звик ставити відкладені ордери на покупку крипти за потрібним курсом, цієї ночі безумовно супроводжувала удача. Для початку подивимося на графік біткоіни і побачимо, що приблизно опівночі намалювався шип вниз до позначки 39570$. У цей момент відбулася масова закупівля btc і вже через годину курс був вище 41 тисячі доларів.

Трейдери, що стежать за парою долар/eth, також не залишилися з порожніми руками, адже в той же момент, слідуючи за біткоіни, ефіріум також різко впав в ціні: на піку падіння вартість становила 2651$. Протягом декількох хвилин відбувалася активна закупівля монет у великих обсягах. Це призвело до того, що вже вранці курс кріптомонети знову підібрався до 3000$, а ті, що купили опівночі непогано заробили.

Щиро радіємо за всіх, кому вдалося примножити заощадження в результаті цього стрибка курсу крипти. Холдери ж продовжують спокійно чекати, адже за інформацією авторитетних аналітиків рбк, не раз давали вірні прогнози, істотне підвищення курсу bitcoin неминуче.

Згадана раніше альт-монета gala також трохи «пролилася» вниз в той же період, що дало додаткову можливість докупити даний криптоактив зацікавленим власникам альтів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here