Як зробити крутий анімований GIF

0
821

Shares

Можливо, настав час і вам, шановні читачі, активізуватися і спробувати створити свої власні яскраві GIF-файли. Ви самі переконаєтеся, що створення власної анімації не важко і насправді весело 🙂

Отже, уявімо, що у вас є відео-ролик, з якого ви хотіли б вирізати яскравий і емоційний момент і одягнути його у форму анімованого GIF для того, щоб показати його друзям в соціальних мережах.

Почнемо?

1. Не бійтеся Photoshop

Якщо навіть Ви — «чайник» не так страшний Photoshop, як його малюють. Адже не треба бути просунутим веб-дизайнером, щоб використовувати його. Photoshop насправді самий простий і швидкий спосіб створення GIF. Це не означає, що неможливо використовувати інші ресурси, але це найкращий варіант.

Якщо ви сумніваєтеся, чи просто хочете подивитися інші варіанти, то зверніть увагу на такі сервіси:

  • Adobe Elements
  • GIFBrewery
  • GIFSoup
  • GIFBoom

2. Виберіть яскравий момент

Як показують «лайки» і рейтинги в соцмережах, найбільш популярними GIF файлами є невеликі кліпи, які показують якусь яскраву реакцію або момент: емоції людей, смішне поведінку тварин, явища природи тощо

Тому ви повинні уважно переглянути свій файл і вирішити, який же з яскравих моментів ви будете використовувати далі.

Після того як ви визначилися з яскравим моментом, необхідно вирізати даний відрізок відео для подальшої роботи. В іншому випадку, вам доведеться працювати з надмірно великим цілим файлом.

Для вирізки потрібного моменту відео, скористайтесь IMOVIE — це простий, безкоштовний спосіб обрізати відео для Mac.

Для користувачів Windows підійде Movie Maker.

Ви також можете завантажити ряд корисних і безкоштовних сервісів, таких як Avidemux, RealPlayer Trimmer і Pinnacle VideoSpin.

3. Імпорт відео в Photoshop

Тепер, після того, як підготовлено відео-файл з потрібним нам моментом, запускайте Photoshop, відкривайте меню File > Import. Вибираємо пункт «Video Frames to Layers. Після цього з’явиться невелике спливаюче вікно, яке в підсумку дасть розбивку на безліч шарів даного файлу.

как сделать анимированный gif

4. Відредагуйте шари

Ну що ж, тепер файл розбитий на шари, і можна з ними робити що захочете. Якщо ви вже працювали з Photoshop і знаєте як створювати анімований gif , то це не складе праці — принцип той же: робимо певні маніпуляції з окремими шарами.

Наприклад, завантажуємо в форматі png зображення сонячних окулярів, розміщуємо його в кожному шарі і просто зрушуємо очки в кожному шарі. В останньому шарі вставляємо фразу «Deal With In» і отримуємо такий результат:

Можна спробувати зробити простіше, наприклад, написати текст в першому шарі (наприклад, I love you) і просто розмножити його на всі шари. Тоді вийде так:

Але якщо хочете зробити щось більше привертає увагу, можна, наприклад, помістити текст через кілька шарів, в такому випадку вийде миготіння:

Вообщем, варіантів маніпуляції з шарами безліч, так що не стримуйте свою фантазію.

5. Збережіть ваш GIF

Ну ось, найскладніша креативна і технічна частина закінчена, але тепер важливо правильно зберегти ваш GIF. Для цього в Photoshop виберіть File > Save for Web (а не просто «Save»). Переконайтеся, що зберегли ваш файл у форматі GIF.

Вважається правилом хорошого тону для веб, якщо збережений вами GIF «важить» як можна менше, в ідеалі не більше 1 Мб. Але постарайтеся не зменшувати файл за рахунок зменшення кількість відображуваних кольорів. Кількість кольорів повинно бути максимальним, тобто 256. Інакше, ваш GIF файл сильно втратить в якості зображення.

6. Викладіть GIF в інтернет

Тепер дайте вашому немовляті GIF-дітищу будинок в інтернет, іншими словами, викладіть його на хостинг. Наприклад, Tumbl, Imgur або будь-який інший.

І, вуаля, покажіть його друзям, завантажте в соцмережі і отримуйте «лайки» 🙂

І пам’ятайте, що майстерність приходить з практикою. Не зупиняйтеся, якщо спочатку у вас вийде не дуже добре. Адже, можливо, терпіння і труд перетворять вас в гуру і популярного GIF-блогера 🙂

Наостанок, відео-урок по створенню крутого анімованого GIF (англійською):

Підготовлено ТопОбзор за матеріалами Mashable, зображення взято з iStockphoto, ULTRA_GENERIC, Nyan Cat

При використанні цього матеріалу «Як зробити крутий анімований GIF» активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
4
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
1
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
5
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here