Atavi.com: ваші закладки завжди під рукою

0
931

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, щоб не втрачати корисні і важливі посилання на улюблені ресурси, а в ідеалі мати ще й доступ до них з різних пристроїв — будь то робочий комп’ютер або смартфон, багато людей використовують сервіси менеджерів закладок. Без таких сервісів неможливо сьогодні уявити ефективне управління своїм часом і потоками інформації.

Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про зручному і надійному менеджері закладок — Atavi, при використанні даного сервісу ваші закладки завжди будуть під рукою в потрібний момент.

Вхід в сервіс Atavi.com

Щоб почати працювати з менеджером закладок Atavi, необхідно створити обліковий запис. При цьому, можна просто увійти через ваші акаунти в соціальних мережах: Facebook, Twitter, Google, Вконтакті, Однокласники і Mail.Ru або ввести логін, пароль:

Як зберегти закладку

Збереження закладок в Atavi інтуїтивно зрозуміло. Існує два варіанти збереження закладок — це або просто скопіювати адресу цікавою вам сторінки і в діалоговому вікні вставити адресу.

менеджер закладок

Або ж, що більш зручно, завантажити розширення до вашого браузеру «Закладки Atavi». І тоді ви відразу зберігаєте посилання без переходу на сторінку сервісу Atavi:
менеджер закладок

Створення груп закладок

У Atavi можна легко і швидко створити необмежену кількість груп закладок:

менеджер закладок
Можна створити і захищену групу, ввівши пароль від аккаунта Atavi:

менеджер закладок

Налаштування менеджера закладок

У збережених закладках і групах можна виконувати пошук, і цікаво те, що можна самостійно вибрати, який саме пошуковою системою при цьому користуватися. Наприклад, Яндекс, Mail.Ru Google або Bing.

менеджер закладок

Можна вибрати одну з тем оформлення або завантажити своє зображення.

Щоб поділитися групою з вашими друзями досить просто створити загальну посилання для доступу.

Підтримка багатомовності — на даний момент в Atavi доступно 20 мов.

Імпорт закладок

Імпортувати закладки з браузерних закладок в Atavi легко за допомогою розширення «Закладки Atavi». Ви можете без проблем імпортувати закладки з різних браузерів, таких як Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari і Яндекс.

менеджер закладок

Збереження закладок

У менеджері закладок Atavi є функція збереження закладок. Для цього потрібно вибрати в меню користувача пункт «Експорт в файл», і html-файл автоматично збережеться на вашому комп’ютері. Також передбачена опція збереження в Dropbox.

100% збереження закладок

Ваші закладки надійно зберігаються на власному сервері Atavi, тому втратити закладку просто неможливо. Можете спокійно встановлювати заново операційну систему і не боятися втратити свої закладки навіть при збоях.

Налаштування безпеки закладок

Ви можете легко змінити пароль, електронну пошту, а також задати ваш телефон для забезпечення безпеки. Збережені закладки і створені групи абсолютно приватны і доступні тільки для Вас.

менеджер закладок

Синхронізація з різними пристроями

Де б ви не зберегли свої закладки, ви завжди можете їх побачити на інших пристроях, оскільки відбувається миттєва синхронізація сервісу з різними пристроями — комп’ютер, смартфон, планшет.

Колекції

Приємний бонус — розробники Atavi вже зібрали найбільш цікаві тематичні колекції кращих сайтів, щоб допомогти зробити правильний вибір і заощадити час на пошук. У колекції представлені такі розділи як купони і знижки, техніка і електроніка, соціальні мережі, робота, універсальні магазини, відгуки туристів та ін.

Крім того, радує ще й те, що при таких широких функціональних можливостях і простоті використання, менеджер закладок Atavi безкоштовний.

Автор: ТопОбзор

При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here