Eve online-вихід гри в epic games store, а також івент на честь цієї події

0
18

З сьогоднішнього дня mmorpg eve online стала доступна ще більш широкій аудиторії. Тепер стати частиною всесвіту нового едему можуть і користувачі epic games store, відчувши смак справжньої пісочниці.

З моменту запуску гри в 2003 році eve online відвідало більше 24 мільйонів гравців, які заселили 7 000 зоряних систем нового едему. Тільки за останній рік більше 2 мільйонів нових пілотів приєдналися до спільноти eve online і насолоджуються безпрецедентною свободою космічних подорожей.

Eve online славиться своєю внутрішньоігрової економікою, політичними інтригами і неймовірною кількістю організацій, які, управляються гравцями. За 18-річну історію капсулери знищили понад 91 мільйон кораблів. Гравці eve online навіть змогли встановити 4 світових рекорди і потрапити в книгу рекордів гіннеса.

» ми дуже раді співпрацювати з epic, щоб зробити eve online доступною в epic game store. Нещодавно ми повністю переробили початковий етап гри і запустили безліч заходів, покликаних надихнути пілотів, які тільки починають свій шлях в eve online. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами в новому едемі.»- бергур фіннбогасон, креативний директор eve online.

Також в грі почалася нова подія за назвою «вивчення повсталих дронів». В останні роки повсталі дрони були регулярною загрозою для всього нового едему, але тепер асоціація міждисциплінарних досліджень (air) терміново закликає капсулерів захистити свої дослідницькі об’єкти від їх атак.

У космосі почали з’являтися спеціальні місця для битв і досліджень, а найбільші нагороди доступні в лоу-секціях advanced drone outgrowth colony і air rogue drone researchers. Локації призначені для кораблів класу tech 1 frigates, фракційні frigates і tech 1 destroyers. Нагороди включають нові скіни air, скіни cryptic mimesis, церебральні прискорювачі, нові обмежені за часом бустери сканування air, копії креслень для виробництва дрона ‘subverted’ jvn-uc49, а також особисті речі «наглядача», які можна продати за позови.

Крім того, розробники додали серію бойових і дослідницьких завдань, за допомогою яких можна отримати додаткові нагороди, такі як більше прискорювачів air і нові скіни air laboratories для кораблів sisters of eve.

А щоденні нагороди за вхід в гру складаються з бустерів, скінів і очок навичок.

Івент триватиме до 4 жовтня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here