Гайд для ке цин в genshin impact ⚡️

0
128

Докладний гайд на ке цин в genshin impact з нюансами вибору зброї, артефактів і членів загону. Ефективне використання електро-персонажа з мечем в ролі основного дд.

ке цин в genshin impact— ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ персонаж. Вона є членом угруповання цісин в лі юе. Дівчина дотримується думки, що»доля людей повинна належати їм самим, а не архонтам». Як ігровий персонаж виконує роль основного дд з потужними навичками, динамічним ігровим процесом і чудовим dps. Для нанесення шкоди ворогам використовує меч і електро-стихію.

Ке цин може грати як в ролі електро-дд, так і в ролі фіз-дд. Безсумнівно фіз-білд дуже сильний і гідний згадки, але ігровий процес в ньому зводиться до повторення заряджених атак, не розкриваючи всього потенціалу і динамічності героя. Тому в даній статті ми, в основному, будемо розглядати саме електро-білд ке цин.

Як отримати ке цин в genshin impact

Отримати даного героя можна в стандартному банері – «жага мандрів» зі звичайним шансом випадання. Також він може бути випадково отриманий і в банерах подій, оскільки є базовою легою. У даного персонажа був власний банер подій, де він був доступний з підвищеним шансом. Але ке цин не користується такою популярністю, як багато інших легендарних героїв, а тому чекати швидкого рерана не варто.

Здібності ке цин

Ке цин володіє високою втратою. Її навички спеціалізуються на нанесенні електро-дамага, а також можуть збільшити dps, мобільність і дати електро-інфузію зброї. Необхідно в повному обсязі вивчити можливості героя, щоб ефективно застосовувати його в бою.

Основні вміння (активні скіли)

Звичайними атаками завдає до 5 ударів. 4-а атака ненадовго приховує ке цин, роблячи її невразливою. При 5-ій персонаж робить різкий випад, переміщаючись вперед крізь ворогів.

Заряджена атака-це 2 швидких помаху мечем, які завдають велику кількість шкоди. Деякі навички інших персонажів не впливають на заряджені атаки ке цин.

У падінні герой стандартно завдає aoe фіз-шкоди.

Заряджені атаки, як і звичайні — основне джерело шкоди, так що прокачувати їх потрібно на максимум.

При швидкому натисканні випускає громовий стилет, який завдає невеликої електро-шкоди ворогам і залишається в точці попадання.

При утриманні кнопки навику можна вибрати місце куди герой метне елементальний клинок.

Поки стилет активний навик можна застосувати повторно — це перенесе персонажа до залишеного «маячка», завдавши електро-шкоди в невеликій області. Також по стилету можна виконати заряджену атаку, завдавши додатковий електро-шкоди. В обох випадках стилет зникає після взаємодії з ним.

Ця навичка є основою мобільності персонажа, дозволяючи швидко переміщатися від однієї групи ворогів до іншої, а також підніматися і долати перешкоди. Також після повернення до стилету, пасивний навик наділяє зброю ке цин електро-інфузією.

Якщо у вас проблеми з ресурсами, по початку цей навик можна не прокачувати. Але в подальшому все одно прокачати доведеться-шкоди зайвим не буває.

Ке цин швидко переміщається, завдаючи множинний електро-шкоди ворогам навколо себе. Навичка завдає хороший шкоди по площі і має низький відкат і вартість.

Пасивні навички

Переваги та недоліки ке цин

ке цин-дуже сильний і мобільний основний дд з потужними атаками і навичками. Вона цілком комфортно може грати як через будь-які реакції, так і зовсім не залежачи від них.

Персонаж має безліч плюсів:

 • висока мобільність;
 • великої шкоди заряджених атак;
 • власна інфузія;
 • швидкий відкат навичок;
 • крит шкоди в основних статах (зростає з рівнем);
 • знижує час, що витрачається на експедиції в лі юе.

Є у персонажа і мінуси:

Не дивлячись на те, що недоліки персонажа впливають на його dps, шкоди у ке цин достатньо, щоб закрити на них очі.

Прокачування ке цин

Розглянемо в деталях властивості, які можна відкрити для персонажа при його прокачуванні, а також матеріали і компоненти, потрібні в процесі розвитку.

Відкриваються сузір’я за «удачу ке цин», одержувану при випаданні дублікатів персонажа.

Книги та матеріали зазначені в таблиці:

скріншот з сайту: https://genshin-impact.fandom.com/ru/wiki/genshin_impact_вики

Для кожного активного навику, що підвищується до 10-го рівня, буде потрібно однакова прозріння (мудрості).

Піднесення ке цин

Для прокачування персонажа до максимального рівня будуть потрібні наступні матеріали і компоненти:

скріншот з сайту: https://genshin-impact.fandom.com/ru/wiki/genshin_impact_вики

Кращі білди для ке цин

Ке цин є типовим мейн дд зі стандартним для даної ролі набором статів. Так, для розкриття її потенціалу, наступні статті є обов’язковими:

 • бонус електро-шкоди;
 • шанс / сила криту;
 • сила атаки.

відновлення енергії може бути корисним, але на ділі ульт ке цин не дорогий і дуже швидко заряджається, тим більше при наявності електро резонансу.

майстерність стихій все ще залишається досить корисним, але не варто брати його в зброю або спеціально збирати в артефактах. Для ке цин найкраще джерело цього параметра-баф від іншого персонажа (наприклад, сахарози).

хп і захист не є для ке цин скільки-небудь значущими характеристиками.

Краща зброя

Кращі артефакти

Найпростіші і при цьому ефективні збірки:

 • 2x гучний рев люті + 2x кінець гладіатора / спогади сіменави;
 • 2x кінець гладіатора + 2x спогади сіменави (цей варіант дещо програє попередньому).

Склад загону

Приклади групи

Як грати за ке цин

Ідеальний початок бою для ке цин, як і для всіх дамагерів, – це вихід після активації навичок інших членів загону. Розсіювання анемо-саппортів, бафи таких персонажів, як сара і беннет, активація навичок фішль, бей доу і/або сін цю — все це підготовка, яка дуже сильно підвищує наш підсумковий dps.

Починати активну фазу бою за ке цин добре з її ульти. Вона завдає множинний шкоди і притримувати її під особливо сильний удар не має сенсу. Почавши з цього персонажа, гравець отримає бафф на швидкість атаки і шанс криту. Далі можна буде використовувати навички героя по відкату, без якихось певних таймінгів. Їй просто нема чого щось підгадувати під інших членів загону. Є у них готові навички-активуйте і продовжуйте бити ворогів, немає — атакуйте цілі тим, що є.

Після запуску громового стилета елементальним навиком можна, як зруйнувати його зарядженою атакою, виконавши громове комбо, так і телепортуватися до нього. Шкоди обидва варіанти завдають однаковий, але телепорт дає інфузію, тому саме він і є пріоритетним вибором.

Можна призвичаїтися швидко випускати громовий стилет прицільно, трохи вище голови ворога. Тоді дамаг буде наноситися від самого навички, а телепортувавшись до нього, можна буде провести атаку в падінні, яка має високий шкоди і не споживає витривалість.

Підсумок

Ке цин це сильний основний ддс дуже потужними атаками, чиїм основним недоліком можна назвати тільки її приналежність до електро-стихії. Персонаж має в наявність деякі механіки, які вимагають певної вправності від гравця, але при цьому без їх використання можна обійтися. Додайте до цього відсутність будь-яких особливих таймінгів і отримаєте персонажа, дружнього до новачків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here