«повернення молокоїдів»: nintendo розкрила подробиці шутера splatoon 3 для switch і показала новий трейлер

0
18

Під час сьогоднішньої презентації nintendo direct компанія nintendo продемонструвала другий трейлер шутера splatoon 3 з новими кадрами з сюжетної кампанії. За підсумками ефіру були розкриті додаткові подробиці.

Розробники нагадали, що дія splatoon 3 розгорнеться в плюхтонії — новому жаркому регіоні з модними жителями.

«у центрі подій splatoon 3 — підліток з плюхтона. Разом з прив’язався до нього самонідом-малетчиком заробляє збором утильсировини, а для розваги бере участь в боях за район. Але після випадкової зустрічі з новим спецзагоном «спрут», що бореться з осьморянами, раптово стає агентом 003″, — розповіли розробники.

У трейлері показали два види костюмів для агента 003. Напарник-малетчик поміщається в рюкзак.

У трейлері також засвітилися солдати осьморянської армії, які готуються вторгнутися в світ кальмарів. Зверніть увагу на дивну шерсть.

Альтерна-незвичайна конструкція в світі плюхтонії. Тут розгорнеться частина подій кампанії:

У альтерні можна зустріти загадкову пульсуючу субстанцію-шерстудень. Вона небезпечна для инклингов, а малетчикам не страшна.

» якщо інклінг доторкнеться до шерстудня, то повністю втратить контроль над собою, а його тіло покриється шерстю. Так від прекрасного зразка крутості залишиться лише жалюгідне волохате подобу. Так що будьте обережні!»,- зазначили автори.

Сестрички келі і марі з першої частини splatoon повернуться. Під позивними агент 001 і агент 002 вони входять в загін спеціального призначення «спрут», який разом з капітаном буде підтримувати агента 003.

Згадали розробники і про каракатія кальмостара.

«каракатій кальмостар став знаменитий як героїчний капітан загону спеціального призначення «спрут», але вже давно відійшов від справ. Правда, він не може просто сидіти склавши щупальця, тому здійснює регулярні патрулі. Цей досвідчений кальмар ще покаже, де раки зимують!».

Для мультиплеєрної частини splatoon 3 приготували багато нововведень, але розкривати їх будуть порційно.

Серед нових арен:

  • угрево-скатово, де тусується вся молодь плюхтона:

  • галерея «де берікс» з творами сучасного мистецтва:

  • гірські масиви обпаленого ущелини:

Серед нових видів особливого зброї:

  • кработанк з скорострільним кулеметом і гарматою з неймовірним радіусом ураження:

  • шарощит для захисту союзників:

  • краскотрос — особлива зброя, що перетворює персонажів в еластичних супербойцов, чиї щупальця дозволяють переміщатися в будь-якому напрямку без обмежень.

  • гранатомет «тризуб», що стріляє відразу трьома снарядами.

  • малагофон 5.1-шість ширяють в повітрі мегафонів атакують ворогів лазерами.

Нарешті, було підтверджено, що в світі splatoon 3 з’являться нові музичні групи. Одна з них-тріо c-side з плюхтонії. Музиканти не мають освіти і росли в бідних кварталах, але змогли стати популярними. Нижче можна послухати шматочок їх композиції під назвою «клікбейт»:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here