Razer представила гарнітуру kaira x для ігрових консолей

0
82

Компанія razer анонсувала гарнітури kaira x for xbox і kaira x for playstation, спроектовані спеціально для ігрових консолей microsoft і sony. Прийом замовлень на пристрої вже почався.

Тут і нижче зображення razer

Новинки відносяться до накладного типу. Застосовані 50-міліметрові випромінювачі razer triforce, що забезпечують діапазон відтворюваних частот від 20 гц до 20 кгц. Амбушюри виконані з матеріалу flowknit з пам’яттю форми.

В оснащення входить мікрофон hyperclear, встановлений на регульованій штанзі. Він забезпечує високу якість мови при здійсненні переговорів під час ігрових сеансів.

Підсвічування не передбачена. На чашках розташовані органи управління, зокрема, коліщатко для регулювання рівня гучності.

Для підключення служить 1,3-метровий кабель зі стандартним 3,5-міліметровим коннектором. Це дозволяє використовувати гарнітури не тільки з ігровими приставками, але і з персональними комп’ютерами, смартфонами та іншими гаджетами.

Модель kaira x for xbox доступна в різних колірних виконаннях, в тому числі білому, чорному, червоному, синьому і зеленому. Версія kaira x for playstation отримала біло-чорне виконання. Ціна обох новинок становить близько 60 доларів сша.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here