Team empire відправили свій dota2-склад в інактив

0
21

Треба сказати, що справи у empire останнім часом йшли не дуже добре. В основному, вони трималися в районі топ-8 турнірів і навіть змогли впритул підібратися до перемоги на снд-квалах до the international, але в кінцевому підсумку поступилися team spirit з рахунком 3-2. Проте гучні перемоги організації залишилися в далекому минулому.

Ну а якщо вже найближчим часом ринок вільних агентів поповниться безліччю гравців, керівництво team empire вирішило взяти невелику перерву від доти і зайнятися розробкою стратегії на сезон 2021-2022. Судячи з усього новий склад буде будуватися навколо depressed kid a, а в іншому ростер чекають глобальні зміни, правда ніяких подробиць поки немає.

останнім часом навколо dota2 складу team empire багато чуток, хто покине склад, хто залишиться. Щодо depressed kid’a, я вже говорив і повторю, що зараз він залишається в team empire. В іншому можу сказати, що зміни в складі будуть і будуть вони глобальні, а поки що, з причини відсутності турнірів, склад переводиться в інактив. Чекайте нових анонсів по імперській доті після ti.

Олександр» stranger » соломонов, спортивний директор team empire

.

поточний склад team empire:

  • олексій «smiling knight» свиридов
  • гліб «depressed kid» зирянов
  • олег «sayuw» каленбет
  • іван «vanskor» скороход
  • володимир «chappie» кузьменко (тренер)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here