Трейлер-анонс карткової гри voice of cards: the isle dragon roars

0
21

Розробник і видавець square enix представив трейлер-анонс своєї прийдешньої карткової гри, під назвою voice of cards: the isle dragon roars . Гра розробляється для пк, ps4 і switch.

Гра розроблена творчою групою, що стоїть за всіма улюбленими серіями nier і drakengard, включаючи креативного директора йоко таро, виконавчого продюсера йосуке сайто і музичного директора кейіті окабе, а також творець персонажів кіміхіко фудзісака, ця нова настільна рольова гра пробудить в уяві гравців унікальний спосіб розповіді.

У voice of cards: the isle dragon roars гравці зможуть зануритися в історію, що відбувається давним-давно в світі, оповитому таємницею. Дія гри розгортається в світі мечів і чаклунства, а сюжет повністю розкривається за допомогою карт. Гравці будуть слідувати за головним героєм, коли він вирушає в подорож, щоб перемогти недавно прокинувся дракона, який загрожує землі і її людям, в надії отримати величезну нагороду.

До нього приєднуються в його подорожах його товариші; мар, монстр, дуже прив’язаний до нього, і мелані, чорна відьма, ображена на дракона. Гравцям потрібно буде робити вибір протягом всієї історії, а також брати участь в покрокових боях в полях і підземеллях, які розгортаються на дошці, як в традиційних настільних рольових іграх.

28 жовтень 2021 року на пк, ps4 і switch.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here