Злі птахи атакували дрони доставки google wing в передмісті канберри-сервіс призупинив роботу в деяких районах

0
87

Канберра, столиця австралії, в даний час закрита на карантин через пандемію коронавірусу. Також в країні настала весна-час, коли місцеві птахи стають загрозою для жителів міста. Наприклад, ворони нападають на перехожих, які, на думку птахів, становлять небезпеку для гнізд. Тепер виявилося, що вони розцінюють як загрозу і дрони служби доставки google wing.

Theregister.co.uk

Житель одного з передмість канберри зняв відео, на якому видно, як ворона атакує дрон служби доставки wing. Варто відзначити, що wing в даний момент відіграє важливу роль в повсякденному житті жителів канберри, так як дрони компанії доставляють їм продукти першої необхідності в період карантину. У відповідь на публікацію відеоролика google wing заявила, що призупинить доставку в передмісті канберри, де знятий ролик, щоб виключити шкідливий вплив на життя птахів.

Wing повідомляє, що попит на доставку товарів за допомогою дронів різко виріс за період карантину в канберрі. Компанія пишається тим, що її дрони везуть в місто товари першої необхідності, серед яких продукти харчування і ліки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here