Amd і mediatek створюють спільне підприємство

0
25

Ресурс digitimes повідомляє, що amd і mediatek ведуть переговори про створення спільного підприємства. Згідно з публікацією, підприємство буде орієнтоване на технології передачі даних, таких як 5g, wi-fi і навіть контролери дротової передачі даних.

Джерела, близькі до digitimes вказують на те, що до 2024 року на ринку з’являться перші чіпсети, які стануть результатом роботи спільного підприємства. Це підтверджує той факт, що і amd, і mediatek співпрацювали в минулому: amd інтегрувала технологію wi-fi 6 від mediatek у свій чіп amd rz608, який дебютував у портативній ігровій консолі ayaneo. Хоча цей модуль випускається під маркою amd, насправді це перейменована версія модуля бездротового зв’язку mt7921k від mediatek.

Згідно з digitimes, amd прагне зробити свою продукцію для ноутбуків більш привабливою за рахунок інтеграції технологій передачі даних. Компанія mediatek, що стала одним з провідних розробників мобільних чіпсетів і володіє багатим послужним списком напрацювань в області 5g, є чудовою альтернативою розробленим intel продуктам. Конкуренція між intel і amd змушує останню дивитися в бік mediatek, не дозволяючи тим самим збільшувати прибуток intel.

Джерела digitimes вважають, що спільне підприємство також буде прагнути продавати розроблені компаніями рішення третім сторонам. Mediatek є одним з провідних постачальників мобільних soc. Amd зможе відмовитися від рішень для передачі даних, вироблених intel, а mediatek зміцнить свої позиції в сегменті ноутбуків, що є очевидним безпрограшним варіантом для обох компаній.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here