Моніторинг соціальних медіа: 19 ефективних сервісів

0
846

Shares

Хто володіє інформацією — той володіє світом. Дійсно, складно переоцінити роль моніторингу та аналітики в соціальних медіа. Це найважливіші етапи для успішного розвитку бізнесу, ефективного просування в інтернет. В даній статьте ТопОбзор пропонує огляд 19 сервісів для ефективного моніторингу соціальних медіа.

Hootsuite

Hootsuite — це відмінний, і мабуть, один з найпопулярніших багатофункціональних сервісів для роботи з соціальними медіа. Акцент у цьому сервісі зроблений на роботу з twitter’ом і в першу чергу Нootsuite буде корисний тим, хто веде кілька акаунтів відразу. Hootsuite успішно працює також з акаунтами Facebook, LinkedIn, MySpace і Foursquare, з блогами на WordPress; підключається до Ping.fm, що дозволяє оновлювати сторінки понад 40 соціальних мереж.

У HootSuite є багато можливостей для різноманітної аналітики. Наприклад, можна підключити Google Analytics зі свого сайту і дивитися графіки, порівнюючи з кількістю твітів і популярністю ваших посилань.

HootSuite вигідний і в ціновій політиці. Сервіс є умовно-платним, є безкоштовна і платна версія:

 • Basic. Безкоштовно: базова аналітика в соціальних мережах, 3 аккаунта соціальних мереж, 2 RSS/Atom стрічки, контент за розкладом;
 • Pro. 9.99 місяць : розширена аналітика соціальних мереж в реальному часі, 10 акаунтів соціальних мереж, автоматичний постинг за розкладом, інтеграція з Google Analytics і Facebook Insights, безкоштовна реклама в твіттері, необмежену кількість RSS/Atom стрічок.

Крім того, є тарифні пакети для команд, бізнесу, корпоративний тариф.

Перед тим, як вибрати платну або безкоштовну версію Hootsuite, можна безкоштовно тестувати систему 30 днів.

HootSuite доступний на багатьох мобільних платформах: iPhone, Android, Blackberry. Всі мобільні програми безкоштовні, стабільні і зручні.

http://hootsuite.com

Socialmention

Socialmention — одна з найпотужніших платформ для безкоштовного пошуку та аналізу інформації в соціальних мережах. Система шукає згадки у відібраних сервісах або у всіх відразу. Крім того, пропонує аналіз тональності згадок, пов’язані ключові слова, популярні джерела і багато іншого. Дані можна експортувати або налаштувати їх отримання на e-mail. Socialmention шукає більше 100 соціальних медіа, включаючи мережі, соціальні закладки, блоги, форуми, соціальні сервіси та багато іншого.

http://www.socialmention.com/

YouScan

YouScan — перша і провідна система для професійного моніторингу російськомовних соціальних медіа, система моніторингу #1 в СНД. YouScan відстежує згадування ваших брендів, продуктів конкурентів у блогах, форумах, соціальних мережах (Facebook, ВКонтакте), Twitter і навіть в YouTube, і представляє результати моніторингу в зручному аналітичному інтерфейсі з функціями командної роботи.

Тарифні плани:

 • Професійний. $499 місяць: кількість тем для моніторингу — 10; автоматическая розмітка тональності, ткгі для категоризації згадок, проді в Twitter з системи.
 • Корпоративний. $1199 в місяць: Всі функції тарифу «Професійний», плюс: кількість тем для моніторингу — 25; розподіл прав доступу до тем, протправка згадок в CRM.
 • Агентство. $2399 в місяць: Всі функції тарифу «Корпоративний», плюс: кількість тем для моніторингу — 50; доступом до API.

Всі тарифні плани підтримують:

 • Моніторинг соціальних мереж
 • Моніторинг блогів і форумів
 • Моніторинг сайтів відгуків
 • Моніторинг онлайн-ЗМІ
 • Фільтрація результатів з географії та статтю авторів
 • Необмежена кількість користувачів
 • Необмежена кількість згадувань
 • Автоматичні звіти за джерелами, авторам і тональності згадок
 • Порівняння згадуваності конкуруючих брендів
 • Автоматичний аналіз частих слів
 • Фільтрація спам-джерел і авторів
 • Функції командою роботи (доручення, замітки, обрані)
 • Експорт даних в Excel, PDF, PNG, CSV
 • Безкоштовне навчання та налаштування тим моніторингу

Додаткові можливості: Пошук потенційних клієнтів (лідов): +$95/міс. за кожен потік лідов.

http://www.youscan.ru

BuzzLook

BuzzLook — це російськомовний сервіс моніторингу соціальних медіа: Facebook, «В Контакте», Livejournal, Flickr , YouTube і Twitter. Дана система моніторингу соціальних медіа дозволяє: слідкувати за репутацією вашого бренду; вивчати діяльність конкурентів в мережі; відповідати на запитання ваших клієнтів у їх середовищі (соціальних мережах); збирати пропозиції від ваших клієнтів; підтримувати ваші on-line співтовариства; працювати з запереченнями в мережі; досліджувати ринки; краще просувати ваш продукт.

Тарифні плани:

 • Mini. 950 руб./тема в місяць:
  • Пошук і робота над згадками
  • Перегляд статистики всередині системи
  • Вивантаження графіків та згадок (excel, png)
 • Midi. 1500 руб./тема в місяць:
  • Пошук і робота над згадками
  • Перегляд статистики всередині системи
  • Вивантаження графіків та згадок (excel, png)
  • Формування звітів та автоматична відправка на пошту
 • Maxi. індивідуально:
  • Пошук і робота над згадками
  • Перегляд статистики всередині системи
  • Вивантаження графіків та згадок (excel, png)
  • Формування звітів та автоматична відправка на пошту
  • Персональний аналітик

На всіх тарифах кількість згадок в темі не обмежена. Крім того, можна 10 днів працювати з BuzzLook безкоштовно.

http://buzzlook.ru

IQBuzz

IQBuzz — це професійний інструмент аналізу та управління репутацією в Інтернеті, сервіс для моніторингу соціальних медіа. IQBuzz здійснює моніторинг великої кількості джерел і майданчиків, таких як LiveInternet, LiveJournal, Twitter, Яндекс.Блоги, сервісів відеохостингу RuTube, YouTube, різні новини, розважальні, спеціалізовані, тематичні та регіональні портали.
Одним з ключових переваг сервісу є можливість підключення по запитам користувачів нових джерел та інтернет-ресурсів для моніторингу.

Тарифні плани:

 • Старт. 7900 руб. в місяць: тим для моніторингу — 3, підтем для моніторингу — 3, зберігання документів в темі — 5000, користувачів — 1.
 • Стандарт. 14900 руб. в місяць: тим для моніторингу — 9, підтем для моніторингу — 27, зберігання документів в темі — 20000, користувачів — 3, необмежена ретроспектива та ін.
 • Профі. 27900 руб. в місяць: тим для моніторингу — 25, підтем для моніторингу — без обмежень, зберігання документів в темі — 50000, користувачів -10, необмежена ретроспектива, інтеграція з CRM-системами та ін.
 • Корпоративний. 54900 руб. в місяць: тим для моніторингу — 40, підтем для моніторингу — без обмежень, зберігання документів в темі — 100000+, користувачів -30, необмежена ретроспектива, інтеграція з CRM-системами, робота через API та ін.

Безкоштовно можна протестувати сервіс протягом 7 днів.

http://www.iqbuzz.ru

Socialbakers

Socialbakers — масштабний статистичний сервіс, який називає себе «Серце статистики Facebook«. Крім, Facebook, Socialbakers безоплатно дає можливість моніторити інформацію з різних пунктамт в twitter, Google+, LinkedIn, новини та ін. Socialbakers відомий своїми рейтингами брендів на Facebook, в різних категоріях.

http://www.socialbakers.com

Keyhole

Keyhole — сервіс для відстеження URL, хештегов, ключових слів і @usernames в Twitter і Instagram.

Keyhole надає п’ять тарифних планів, починаючи з $165 в місяць.

Hashtag Analytics for Twitter, Instagram and Facebook

Brandwatch

Brandwatch — моніторинг соціальних медіа на основі PeerIndex (один із найбільш перспективних стартапів 2011). Даний сервіс здійснює мониторинг і збір даних з 80 мільйонів джерел. До них відносяться блоги, форуми, огляд сайтів, джерела новин і популярних соціальних платформ, таких як Facebook. Він додає контекст до онлайн-розмов шляхом вимірювання аналітики, такі як інтереси аудиторії та гендерне співвідношення.

Тарифні плани починаються від $10 в місяць.

https://www.brandwatch.com

Google Alerts

Google Alerts — простий і зрозумілий безкоштовний сервіс, який сканує публікації за заданими ключовими словами, висилаючи оповіщення по електронній пошті відповідно з частотою, яку ви налаштуєте. Ви можете фільтрувати результати по регіону, мови та джерела — в тому числі блоги, форуми і джерела новин.

https://www.google.com/alerts

HowSociable

Мониторинг социальных медиаHowsSciable — інструмент для моніторингу вашого бренду або ключових слів за допомогою 36 сайтів соціальних мереж.

Тарифні плани починаються від $9 за 3 місяці.

http://www.howsociable.com

Digimind

Digimind — сервіс моніторингу для бізнесу для відстеження ключових слів в режимі реального часу від основних інформаційних агентств та соціальних медіа-платформ. Він вимірює настрою, дозволяючи вам побачити онлайн сприйняття ключового слова є позитивним, нейтральним або негативним. Ви можете порівняти, як ваші бренди або продукти сприймаються на тлі конкурентів та ін.

Тарифні плани починаються з $499 місяць. Безкоштовна пробна версія — 7 днів.

http://www.digimind.com

CyberAlert

CyberAlert — спробуйте CyberAlert, якщо вам потрібно контролювати основні новини. Поряд з деякими популярними соціальними медіа-платформ, інструмент може відстежувати ключове слово в 60,000 онлайнових новинних джерел більш ніж 250 мовами. Є можливість сегментувати згадки бренду, кампанії, тип носія і інші критерії.

http://www.cyberalert.com

Kurrently

Kurrently – безкоштовна, проста і ефективна пошукова система в режимі реального часу з Twitter і Facebook. З її допомогою можна, наприклад, відстежувати, поширення будь-якої інформації з соціальних мереж.

100 Work From Home Jobs & Home Based Businesses in 2020

Крибрум

Крибрум збирає згадки об’єкта (компанія, персона, продукт компанії) з російськомовних ресурсів Інтернету: соціальних мереж, онлайн-ЗМІ, блогів, тематичних та регіональних форумів та інших ресурсів. Після цього система автоматично визначає емоційне забарвлення висловлювань та розподіляє публікації по тегам і категоріями.

http://kribrum.ru/

BrandSpotter

BrandSpotter дозволяє миттєво оцінити рівень репутації вашого бренду, побачити негативні і позитивні висловлювання про вашої компанії в соціальних мережах, виявити прихильників та ненависників бренду і отримати зручний і функціональний звіт.

Тарифні плани:

 • Тариф «Все включено»: налаштування аккаунта, виділений аккаунт-менеджер, перевірка повідомлень двічі на день (ручна перевірка і доразметка повідомлень по тональності, видалення спаму, релевантних повідомлень), корпоративне навчання або тренінг на стороні клієнта. У тарифі є три варіанти:
  • Стандарт. Ціна: 49560 рублів в місяць.
  • Розширений. Ціна: 74340 рублів в місяць.
  • Максимум. Ціна: 114460 рублів в місяць.
 • Тариф «Автомат»: не входить ручна перевірка повідомлень, всі інші послуги включені у вартість. Цей тариф підходить або бренду з невеликою кількістю згадувань або агентству, в якому є власний асессорский відділ. Ціна: 29830 рублів в місяць.

Спочатку надається безкоштовний повнофункціональний тестовий доступ до системи на 7 днів.

https://brandspotter.ru

Wobot

Wobot – це професійні аналітики, які шукають невловимі зв’язку в соціальних медіа на власній системі моніторингу. Це величезні масиви даних, перетворені в прості графіки і зрозумілі рекомендації.

Wobot представлений в 4 тарифах: базовий, професійний, бізнес, корпоративний. І стартує від 8100 рублів в місяць.

http://wobot.ru

SemanticForce

SemanticForce — платформа для моніторингу та аналізу інтернет ЗМІ, соціальних мереж, відео, форумів, блогів, вакансій та інших видів онлайн-медіа. Унікальність системи полягає в наявності ряду інноваційних пошукових і семантичних технологій, а також інтеграції з різними зовнішніми системами, наприклад, KLOUT, Copiny або Google Analytics.

http://semanticforce.net/ru/

Trackur

Trackur — платний онлайн — інструмент для ґрунтовного моніторингу та аналізу соціальних медіа. Ви можете відстежувати, наприклад, репутацію вашого бренду. Trackur відстежує інформацію щодо понад 100 мільйонів новинних сайтів, блогів, форумів, Twitter, Google + і Facebook.

Тарифні плани Trackur начинаеются з $97 в місяць.

http://www.trackur.com

Babkee

Babkee — це молода, але інноваційна система моніторингу згадок в соціальних медіа. Сервіс незамінний для тих, хто стежить за ринком і конкурентами, потребами аудиторії. Також за допомогою системи Babkee можна проводити аналіз ефективності рекламних кампаній в інтернеті і здійснювати оперативну підтримку користувачів. Можна почати з безкоштовного пакету.

http://www.babkee.ru

Buzzsumo

Buzzsumo — це інструмент для моніторингу соціальних медіа. Він дозволяє досліджувати думки користувачів, які вони публічно висловлюють в блогах, соціальних мережах. Тарифи стартують від 99.е. в місяць.

https://app.buzzsumo.com/research/most-shared

Starcomment

Starcomment — простий і зручний сервіс для моніторингу в реальному часі соціальних мереж VKontakte, Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Odnoklassniki, Google+ і навіть Yandex.

Користувачі отримують повідомлення про коментарі і пости, що містять в собі згадки про бренди, фразах і ключових словах. Є фільтри країнам, кількістю передплатників, наявності посилань і інші. Доступно відстеження активності в групах конкурентів, окремих постах, публічних профілях або в своїх спільнотах. В Instagram можна вести спілкування в директе і відповідати на коментарі не покидаючи інтерфейс сервісу. Повідомлення зберігаються в балці завдання і відправляються на пошту, в Telegram або Slack.

Тарифні плани:

«Старт». $5/міс.

 • 2 завдання та можливість збереження 2 000 згадок чи коментарів.
 • В одному завданні можна моніторити до 100 ключових слів або фраз і відстежувати 1 об’єкт (профіль/співтовариство/запис).
 • Можна підключити 2 аккаунта Instagram.
 • Доступна можливість відповідей на повідомлення директ і коментарі до постів в Instagram не покидаючи межі сервісу.
 • Відправка повідомлень на пошту, в Slack або Telegram

«Стартап». 12$/міс.

 • 10 завдань і можливість збереження 10 000 згадок чи коментарів.
 • Всі функції тарифу «Старт».

«Компанія». 33$/міс.

 • 30 завдань і можливість збереження 30 000 згадок чи коментарів.
 • Всі функції тарифу «Старт».

«Свій Instagram». 9$/міс.

 • 20 завдань і можливість збереження 10 000 згадок чи коментарів.
 • Можна підключити 10 акаунтів Instagram.
  Доступні тільки завдання на відстеження коментарів та повідомлень директ у своїх профілях Instagram.
 • Є можливість відповідати на повідомлення в директ і коментарі до постів в Instagram не покидаючи межі сервісу.
 • Відправка повідомлень на пошту, в Slack або Telegram.

«Корпорація». 60$/міс.

 • 60 завдань і можливість збереження 100 000 згадок чи коментарів.
 • Всі функції тарифу «Старт».
 • Доступний тільки для юридичних осіб.

«Тестовий період». 5 днів

 • Функції тарифу «Старт»

https://starcomment.ru/


Шановні читачі, якщо Ви знаєте сервіс для моніторингу соціальних медіа, якого немає в даному огляді, повідомте, будь ласка, про це в коментарях.

Автор: ТопОбзор

При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
168
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
168
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here