Відчуйте себе краще!

0
859

Shares

Прочитавши такий заголовок деякі, ймовірно, задумаються про які-небудь стимуляторах. Втім, все залежить від індивідуальної міри зіпсованості. Йдеться, однак, про нескладних справах, які змусять вас відчути себе краще на ментальному рівні. Усіх нас час від часу заїдають питання: значимий я людина, чи досяг я чого-небудь, що хорошого я сьогодні зробив і так далі. Від цих мук псується настрій. Але ось п’ять простих рекомендацій, які допоможуть полегшити ці «страждання».

Отримувати компліменти

Ви, мабуть, відчували емоційний підйом, який виникає, коли хто-небудь похвалив вас або вашу роботу, просто сказав кілька приємних слів. Іноді комплімент може просто пожвавити вашу результативність і взагалі зробити цілий день краще. Саме тому отримувати компліменти так необхідно. А щоб отримати їх, потрібно самому бути трохи більш щедрим, чи не так? Не скупіться на добрі слова і з задоволенням отримуйте компліменти в свою адресу.

Втрачати зайву вагу (підтримувати форму)

Ідея позбавлення від зайвої ваги давно поглинула наші уми: ми пробуємо різноманітні дієти, нові способи схуднути і так далі. І тут важливо трохи зміщувати акцент своїх дій. Важливо не стільки втрачати вагу, скільки підтримувати форму в цілому: бігати, харчуватися здоровою їжею, здійснювати прогулянки, ходити в спортзал. А після доброго і результативного докладання зусиль ваш настрій саме покращиться. Хто-небудь коли-небудь повертався з пробіжки прохолодним літнім ранком в поганому настрої?

Читання

Ми звикли захоплюватися освіченими людьми і поважати знання в цілому. Це, звичайно, чудово. Але часто ми лаємо себе за недостатню освіченість, недолік знань в тій або іншій області. Між тим, достатньо просто читати хороші книги. Прочитавши і осмисливши чергову книгу, ви відчуваєте, що стали трохи краще. І це відчуття завжди варто витраченого на нього часу.

Возз’єднання зі старими друзями

Деякі хороші люди втрачаються, зникають з нашого життя. Ми переїжджаємо в інші райони, міста або країни, змінюємо роботу і навчальні заклади. Неможливо залишатися на зв’язку з усіма, але тим приємніше зустрічати старих друзів. Простий дзвінок або повідомлення від такої людини можуть подарувати вам чимало приємних хвилин. А якщо ніхто не дзвонить, чому б не розкрити стару записну книжку самостійно?

Прибирання

Залишимо саме банальне, але від того не менш дієву, наостанок. Прибирання і взагалі організація навколишнього простору — заняття нудне і не завжди приємне, але вигляд чистою і організованою кімнати, яку я тільки що прибрав завжди створює дивовижну ясність у голові. А адже часто досить розгребти робочий стіл або навести порядок на жорсткому диску.


Джерело: http://lifehacker.ru/

Схоже

Share on Facebook Share
7
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
7
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here