Зміна механіки форм, ночі наберуса, трохи нової війни, кроссплей і багато іншого про майбутнє warframe

0
120

Студія digital extremes провела трансляцію 157 випуску девстріму, під час якої розповіла про поточний статус розробки наступних оновлень для мультиплеєрного шутера warframe. Була порушена дуже важлива тема системи розвитку фреймів, а також багато іншого.

використання форм і ранг майстерності

Коли розробники вперше представили механіку форм, warframe була набагато меншою грою. Існувало набагато менше зброї, фреймів і модів. У міру того, як гра розвивалася, неодноразово виникали дискусії щодо зміни механіки форм, щоб зробити її більш зручною. Нарешті команда прийняла рішення внести деякі поліпшення, щоб спростити життя гравцям. Ось, що готують розробники.

Вони хочуть зробити так, щоб ранг майстерності враховувався при використанні форм для визначення рівня потужності фреймів. Це означає, що якщо гравець з 30 рангом майстерності застосує форму, йому не буде потрібно повторно розблокувати будь-які здібності або ранги конкретного предмета. Однак необхідність прокачування спорядження або фрейма для наступної форми все ще залишиться. Таким чином розробники хочуть залишити механіку форм важливою частиною кастомізації, одночасно роблячи warframe більш комфортним для гравців з високим рангом майстерності.

Зараз використання форми на варфрейме, арчвінге або некромехе вимагає, щоб ви заново відкривали їх здібності, а перший навик доступний тільки з базовим рангом. Візьмемо, наприклад, валькірію. Після використання форми вам доступно тільки вміння розриває шнур 1 рангу. Заплановані зміни зроблять так, щоб ваш ранг майстерності впливав на те, що доступно після застосування форми. Наприклад, у гравця з 10 рангом майстерності будуть розблоковані всі здібності, хоч і не максимального рангу.

Якщо простіше, то зміна прив’яже відкриття і поліпшення здібностей до рангу гравця, а не фрейму. Але це відноситься тільки до застосування форм. Чим вище ваш ранг майстерності, тим вище базовий рівень вашого спорядження при використанні форм.

хелловінська подія » ночі наберуса»

У жовтні гравців warframe очікує тематична подія на честь хеллоуїна. «ночі наберуса»» івент буде доступний з 6 жовтня по 3 листопада. Відправляйтеся на деймос, щоб заробити символи матері і обміняти їх у дочки на особливі нагороди. Цього року асортимент магазину івенту поповниться фігуркою сталкера і новою ефемерою. А предмети чумної зірки замінять спорядженням з операції червоний спис.

зміни нікс

Digital extremes планує внести деякі правки в здібності фрейма нікс. Нижче список того, що саме готують розробники.

Влада над розумом

  • базове збільшення шкоди на 500% для мети
  • базова тривалість збільшена до 45 секунд
  • мета почне телепортуватися, щоб не відставати від гравця

Псіонічні заряди

  • при контакті з зарядом вороги будуть оглушені

Поглинання

  • базова дальність 15 метрів на максимальному ранзі
  • діапазон обмежений 50 метрів (рішення для експлойта), гарантуючи, що шкоди збалансований енергетичної ємністю
  • при використанні аугмента з’явиться можливість здійснювати перекиди

благодійна акція

Warframe вже другий рік співпрацює з фондом боротьби з раком принцеси маргарет, щоб підтримати їх кампанію «прагнення до перемоги над раком», яка проходить в жовтні. Повна інформація про благодійну акцію з’явиться 1 жовтня. Чим більше грошей пожертвує спільнота, тим більше нагород вони зможуть отримати, включаючи гліфи, поки артів нової війни і спеціальну ефемеру і значок.

кроссплатформа

Можливість грати з тенно на різних платформах з’явиться вже після виходу нової війни. А вже потім розробники займуться функцією кроссейва, з її реалізацією є деякі складності.

Студія продовжує впроваджувати в гру нові технології. Зараз ведеться робота над новими системами світла і звуку. Вони дозволять спростити процес розробки, а також поліпшити звукову і візуальну складову warframe. Також тут засвітився фрагмент невідомої локації з нової війни. Можна зробити припущення, що це якісь руїни орокін.

делюкс скін для хільдрін

Для цього фрейму готується делюкс скін, а також власний скін для сокири. Зовнішній вигляд хільдрін буде змінюватися в залежності від того, як вона накопичує надщити.

скін тонкора в делюкс комплекті протеї

Під час tennocon 2021 гравцям продемонстрували концепт делюкс для протеї. Тепер de показали скін для гранатомета тонкор, який буде йти разом з ним:

предмети в стилі леверіан

У грі з’являться тематичні скіни в стилі музею артефактів леверіан. Їх можна буде отримати, відвідавши певний зал цієї локації або за прослуховування якоїсь історії.

інша інформація

— з’явиться підтримка тайської мови

— розробники активно працюють над поліпшенням початкового етапу гри.

— з’являться спеціальні підказки для квестів, щоб допомогти новим гравцям зорієнтуватися в тому, що потрібно робити далі.

— переглянуть керівництво по створенню підсилювачів.

— додадуть підказки для завдань нічної хвилі.

— операція алое спис повинна коли-небудь повернутися. Але поки немає навіть зразкових термінів.

І в кінці розробники надали графік того, як гравці почали використовувати добивання за допомогою паразона після введення відповідних змін:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here