Бразилія оштрафує apple за відсутність зарядного пристрою в комплекті iphone 13

0
92

Бразильська організація із захисту прав споживачів заявила, що накладе на apple штраф через відмову включити зарядний пристрій в комплект поставки iphone 13. Нагадаємо, що минулого року apple була оштрафована в бразилії на $1,9 мільйона за відсутність зу в комплекті поставки iphone 12 і була зобов’язана безкоштовно надати зарядний пристрій всім бажаючим.

Appleinsider.com

Згідно бразильському виданню techtudo, штраф у розмірі $1,9 мільйона, накладений в березні 2021 року, був максимально допустимим відповідно до законодавства країни. Крім того, він не може бути накладений повторно менш ніж через шість місяців. Через півроку після накладення першого штрафу apple представила нові iphone, і бразилія знову має намір оштрафувати компанію. Регулятор стверджує, що споживачі очікують, що за названу виробником ціну вони отримають смартфон із зарядним пристроєм. Необхідність докуповувати зарядний пристрій за окрему плату виглядає як завищення вартості.

Appleinsider.com

Цікаво, що регулятор, за його словами, штрафує apple не за відсутність зу в комплекті поставки iphone, а за те, що компанія не повідомляє про це клієнтам. Варто зауважити, що apple повідомляє на своєму веб-сайті, що в комплект поставки iphone не входить зарядний пристрій, але регулятор каже, що цього мало, заявляючи, що ця інформація повинна бути показною, а не прихованою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here