Ілон маск заявив, що в наступному кварталі tesla буде менше схильна до наслідків дефіциту

0
16

Регулярні заклики генерального директора tesla до співробітників компанії зробити все можливе для максимізації обсягів випуску електромобілів під кінець кварталу обумовлені специфікою поставок продукції цієї марки. Цей тиждень не став винятком, але ілон маск (elon musk) хоча б висловив надію, що нерівномірність поставок в наступному кварталі вдасться знизити.

Джерело зображення: electrek

Як пояснює electrek з посиланням на чергову розсилку tesla, адресовану працівникам автоскладальних підприємств, ілон маск назвав поточний тиждень найбільш напруженим в історії компанії з точки зору поставок продукції. Справа в тому, що зараз tesla намагається в першій половині кварталу працювати на експортні ринки, оскільки терміни доставки електромобілів за межі сша досить великі, а гроші за реалізовану продукцію компанія отримує тільки після того, як її отримає кінцевий власник. Такий пріоритет дозволяє tesla прискорити фінансову віддачу від експортної діяльності. У другій половині кварталу tesla зазвичай працює на задоволення внутрішнього попиту в країні присутності, оскільки терміни доставки в цьому випадку коротше, а гроші за відвантажені електромобілі вона отримує швидше. Це стосується і схеми роботи китайського підприємства в шанхаї, яке поставляє машини не тільки в кнр, але і в європу.

Маск вже повідомляв, що частина випущених на початку кварталу електромобілів чекала потрібних комплектуючих і не могла покинути склади. В результаті нерівномірність поставок тільки посилилася, а виною всьому був дефіцит напівпровідникових компонентів, що вразив всю галузь. У свіжому зверненні він висловлює надію, що в наступному кварталі нерівномірність поставок вдасться згладити. Тобто дефіцит не буде так сильно впливати на компанію.

По всій видимості, така впевненість грунтується не тільки на очікуванні поліпшення ситуації з поставками чіпів, але і на введенні в дію німецького підприємства в околицях берліна, яке почне збирати кросовери model y вже в жовтні. Втім, істотного впливу на логістику ця подія не зробить аж до наступного року, оскільки на перших порах обсяги виробництва будуть невеликі. Зниження потреби європейського ринку в імпортованих електромобілях після запуску підприємства в німеччині сприятливо позначиться на рівномірності роботи підприємств tesla в сша і китаї.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here