Глава amd ліза су закликала змиритися з дефіцитом чіпів до другої половини 2022 року

0
18

Учасники галузі в міру наближення осені стали згадувати не найоптимістичніші прогнози по термінах завершення дефіциту напівпровідникових компонентів, компанія amd в цьому відношенні демонструє помірний оптимізм, прогнозуючи збільшення виручки на 60% за підсумками поточного року. Це не заважає главі amd вважати, що додаткові обсяги виробництва чіпів стануть доступні лише через рік.

Джерело зображення: twitter, lisa su

На відміну від багатьох заходів, в яких представники amd в умовах пандемії брали участь в заочному форматі, конференцію code conference генеральний директор компанії ліза су (lisa su) відвідала особисто. Як вона дала зрозуміти, нинішня криза в напівпровідниковій галузі не схожа на минулі коливання попиту і пропозиції — пандемія підняла попит на новий рівень. Щоб його задовольнити, необхідно побудувати нові підприємства, і відповідні рішення почали реалізовуватися ще минулого року. Введення в дію нових потужностей займає від 18 до 24 місяців, як пояснила глава amd, а іноді і довше.

Виходячи з цих оцінок, ліза су вважає, що в наступному півріччі дефіцит компонентів ще збережеться, а ось у другій половині 2022 року його гостроту вдасться знизити. Попутно глава компанії висловилася на підтримку ініціатив американських законодавців щодо субсидування розвитку національної напівпровідникової галузі. Угоду по об’єднанню з xilinx компанія amd як і раніше розраховує завершити до кінця поточного року. Якщо розглядати подібну активність щодо консолідації на рівні галузі в цілому, то без неї подальший розвиток ринку не обійдеться, як переконана ліза су. «стартапи можуть робити дійсно круті речі. Я з великою повагою ставлюся до цих людей, які засновують власні компанії. Але якщо ви хочете зробити щось дуже велике для галузі, дуже важливий масштаб»,-пояснила вона.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here