Шлях ласощів в genshin impact: всі випробування і частування [гайд]

0
21

Під час свята місячного полювання в genshin impact для всіх гравців знайдеться багато цікавого контенту. Проходьте цікаві сюжетні завдання, досліджуйте території з «сюрпризами» від гільдії шукачів пригод», а також виконуйте бойові випробування різної складності в івенті шлях ласощів.

шлях ласощів в геншин імпакт-це серія випробувань на час проти різних монстрів тейвата, які розташувалися на маршрутах адептів. Знищивши їх усіх, можна отримати вельми цінні нагороди. При цьому самі адепти допоможуть своїм шанувальникам, якщо ті піднесуть в дар смачні страви.

Далі представлений докладний гайд для івенту «шлях ласощів» в геншин імпакт з розбором кожного маршруту і особливостей підношення частувань адептам.

Дати проведення події

Як і вся місячна полювання, імент з випробуваннями шлях ласощів ділиться на три етапи, які починаються 27 вересня, 1 і 5 жовтня відповідно. Ряд квестів і подій будуть доступні тільки після накопичення певного рівня святкової спеки (1000 очок). Поряд з ним можна проходити:

  • квестову частину-сказання місячного полювання;
  • пошукова подія – шукач місячного світла.

Як грати в шлях ласощів в genshin impact

Доступ до події відкривається після проходження стартового завдання «купа справ в місячне полювання» від лінь ян з лі юе. Досить поговорити з нпс, щоб відправитися знищувати супротивників на першій стежці. Інтерфейс випробувань максимально простий:

Натиснувши на будь-яке з випробувань, гравець побачить інформацію про майбутній битві. Якщо захочете піднести частування, то з’явиться вікно з переліком страв, які потрібно передати адептам.

Проходження шлях ласощів в genshin impact

Для кожного з випробувань ми пропонуємо окреме проходження, а також розповідаємо, як приготувати їжу в підношення адептам.

Гірська стежка

Особливого гайда дані битви не вимагають. Потрібно враховувати той факт, що головний монстр може відновлювати своє hp, втрачаючи більше 70% очок здоров’я (раз за бій). Підбирайте загони з кращим dps, враховуючи можливі елементальні резонанси ворога.

Стежка подихів

*через 3 дні*

Стежка паморозі

*через 7 днів*

Нагороди

Винагороди за випробування шляху ласощів прописані в описі до кожного з битв. Крім каменів витоку, матеріалів прокачування талантів, мори та інших цінностей за івент можна буде отримати 5 одиниць імператорського бальзаму, щоб максимально підняти дворучний меч благодатний владика вод.

Слідкуйте за гайдами по геншин імпакт на сайті, щоб не пропустити подій річниці та іншого цікавого контенту. Пишіть в коментарях, якщо потребуєте вирішення будь-яких ігрових проблем.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here