Як економити на покупках в інтернет за допомогою кэшбэк

0
909

Shares

Як стверджує вельмишановний Філ Барден у своїй книзі «Злом маркетингу», люди підсвідомо сприймають ціну за товар як стресову інформацію, навіть якщо ціна не така велика і адекватна на наш погляд, ми все одно в стресі — т. к. розлучитися з деякою частиною кровно зароблених. Але як ви дивитеся на те, щоб заплатити за товар в інтернет-магазині менше, ніж розраховували, при цьому не докладаючи особливих зусиль та ризиків? Заманливо, чи не так? Але наскільки це реально і безпечно?

Давайте розглянемо як можна здійснити цю приємну можливість. В світовий інтернет-торгівлі вже давно є таке поняття як кэшбэк (cashback). Більше того, воно не просто є, а активно використовується як закордоном так і в Росії.

Кэшбэк (від англ. cashback або амер. cash back — повернення готівкових грошей) — термін, який використовується в сферах інтернет-торгівлі, банківської справи і грального бізнесу в якості позначення різновиду бонусної програми для залучення клієнтів і підвищення їх лояльності. (Вікіпедія)

У Росії є кілька сервісів кэшбэков. Одним з таких відомих і перевірених кэшбэк-сервісів є LetyShops.ru. Пропонуємо його ретельно розглянути з усіх боків і розібратися як працює кэшбэек Lety Shops.

Схема роботи даного веб-сервісу проста і доступна навіть новачкам:

  • Крок 1: Реєструєтеся безкоштовно на Lety Shops.
  • Шаг2: Купуєте товари в інтернет-магазинах за посиланням Lety Shops.
  • Шаг3: Отримуєте частину грошей назад.

Давайте розглянемо детальніше кожен крок.

Крок 1: Реєстрація на Lety Shops.

При реєстрації, яка абсолютно безкоштовна, ви можете спочатку отримати бонус для нових учасників до 200 руб. Але тут є одна особливість — щоб отримати максимальний бонус потрібно якомога швидше ввести свої дані або клікнути по іконці соцмережі. З кожною секундою сума бонусу зменшується. Ох, знали б ми про це до реєстрації, то були б активніше. Але ви тепер знаєте 😉

Шаг2: Купуєте товари в інтернет-магазинах за посиланням Lety Shops.

Потрібно відзначити, що Lety Shops зібрав досить гарний букет інтернет-магазинів і сервісів — тут представлено більше 200 на різні тематики. Всього різних категорій магазинів представлено більше 20, причому серед них не просто інтернет-магазини, але і сервіси, наприклад, бронювання готелів або купівлі квитків. Так, можна купити товар у популярному Aliexpress, і навіть отримати знижку при бронюванні готелю на Booking.com. Крім того, сервіс постійно працює над залученням нових інтернет-магазинів і сервісів, так що список постійно поповнюється новинками.

А товарів, доступних через кэшбэк Lety Shops — понад 2 000 000 (!) у 8 категоріях. Вообщем, є де розгулятися.

кеэшбэк

Тепер потрібно вибрати бажаний інтернет-магазин і зробити покупку шляхом натискання на кнопку покупки. Ну, що ж, ми пробуємо! Так як ми багато подорожуємо, то вирішили спробувати кэшбэк на сайті Booking.com, де ми завжди бронюємо готелі. Переходимо на Booking.com з сайту Lety Shops по кнопці «Купити на Booking.com», потім робимо наше замовлення у вигляді броні готелю і кэшбэк нараховується на наш внутрішній рахунок. Тепер залишається тільки чекати повернення грошей.

Шаг3: Отримуєте частину грошей назад.

Примітно, що кэшбэк може бути як фіксованою так і в процентному відношенні. Але користувач не може вибрати той чи інший варіант повернення дене вибирають самі інтернет-магазини. Але це однозначно «живі» гроші, а не віртуальні бонуси або загадкові незрозумілі знижки. Це гроші. Кеш.

Повернення грошей відбувається не відразу миттєво, а протягом певної кількості днів. Необхідно чекати від 1 до 8 тижнів. Що, загалом, характерно і для інших сервісів кешбэк.

Наприклад, для Booking.com час очікування кэшбэк становить у середньому 30 днів.

Коли гроші надійшли на рахунок, можна їх вивести будь-яким запропонованим Lety Shops способом:

  • На гаманець WebMoney
  • На Яндекс.Гроші
  • На банківську картку
  • Оплатити нове замовлення в будь-якому інтернет-магазині
  • На гаманець Qiwi

Крім того, ви можете вибрати в якій валюті це робити (рублі, долари США, євро, гривні) .

Мінімальна сума для виведення коштів 500 руб.

Відмінності Lety Shops від інших сервісів кэшбэк

Переваги Lety Shops перед іншими сервісами кешбэк очевидні — це і великий вибір магазинів і товарів, що це та мінімальна сума для виводу всього 500 руб., це безпека і простота сервісу. Крім того, у Lety Shops уважна і компетентна підтримка, яка допоможе вам у випадку, якщо у вас виникнуть питання.

Ще з цікавого — на Lety Shops є партнерська програма, яка складає 15% за перехід по вашому партнерському посиланню. Так що ви можете навіть не просто економити на покупках, але і при певній вправності і заробляти на тому, що купують інші, використовуючи вашу реферальне посилання.

І в ув’язненні пропонуємо ознайомитися з невеликим, але інформативним відео-роликом про роботу Lety Shops:

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here