Айболить-Онлайн.РФ: Компютерна допомога онлайн — альтернатива виїзного сервісу

0
1109

Shares

Про комп’ютерну допомогу

Шановні читачі ТопОбзор, всі користувачі комп’ютерів стикалися з проблемами. Це і вірусні зараження, і повільна робота системи, і різноманітні помилки, збої.

Деякі люди, як правило, самі шукають шляхи вирішення проблем. Але не у всіх є на це час і бажання. Таким людям доводиться звертатися до фахівців. Хтось відвозить свій комп’ютер в сервісний центр, хтось викликає студента за 300 рублів. Плюси і мінуси очевидні. У студентів — дешево і авось буде працювати. В сервісному центрі — по ідеї надійніше, але істотно дорожче, плюс заморочки з транспортуванням в обидві сторони.

Частіше люди вдаються до допомоги виїзних майстрів. Але давайте розглянемо, з чого складається вартість дзвінка:

 • Виїзд майстра до Вас — це робочий час і витрати на транспорт (метро, таксі тощо). В обидві сторони витрачається від 1 до 4-х годин.
 • Безпосередньо робочий час — при виконанні робіт з програмним забезпеченням досить часто доводиться просто чекати, поки завантажується потрібна програма, поки вона встановиться. У цей час майстер просто сидить і дивиться на екран. Але Ви все одно платите за цей час.
 • Ввічливі господарі часто пропонують чай/каву з булочкою 🙂
  Непрямі, але то ж витрати.
 • Повернення майстра в офіс.Так само тимчасові і транспортні витрати.
 • З усіх пунктів Вам цікавий тільки другий. Але Ви змушені оплачувати усі інші витрати як супутні. При такій схемі виїзної комп’ютерний сервіс може бути недорогим тільки при нульовому «професіоналізмі» самозваного «майстра».

  Часто в оголошеннях пишуть, що «безкоштовний виїзд», але це не так — його вартість буде обов’язково включена в кінцеву ціну. Напевно Вам траплялися оголошення: «Установка Windows 390 руб.». Це найпоширеніший лохотрон. Коли встановлюють Windows за 390 руб., з Вас попутно візьмуть по 300 руб. за установку кожного драйвера, 400 рублів за налаштування BIOS і т. д. і т. п. Цінники доходять до 12 тис. руб.

  Комп’ютерна допомога онлайн

  Але є ще й альтернативний спосіб. Це комп’ютерна допомога онлайн — без виїзду майстра на дім. Детальніше про комп’ютерну допомогу онлайн.

  Перерахуємо переваги цієї технології:

  • Якісно і за низькою ціною. Ви не оплачуєте накладні витрати!. Тарифікується лише робочий час спеціаліста. Завдяки низькій собівартості надання послуги кінцева ціна для клієнта так само низька при високому якості.
  • При низькою ціною Ви отримуєте послуги висококваліфікованих фахівців. Незважаючи на низькі ціни, до роботи залучаються кваліфіковані фахівці. Нікому з них не цікаво бігати по квартирах, але займатися віддаленим адмініструванням вони люблять.
  • Немає сторонніх людей у Вас вдома. Ви ніколи не замислювалися про те, КОГО Ви пускаєте в свій будинок? У Вас є діти? Це може бути чесний студент, який два рази в день приймає душ, це може бути маніяк місцевий або рознощик паразитів, яких нині (особливо у великих містах) безліч.

  Відхід від традиційної схеми виклику комп’ютерного фахівця додому дозволить заощадити гроші, час і виключити появу в квартирі сторонніх людей.

  Онлайн-допомога позбавлена цих недоліків і володіє рядом переваг. Однак, вона доступна, якщо комп’ютер здатний включатися і має вихід в інтернет.

  Тестуємо онлайн-допомогу: АЙБОЛИТ-ОНЛАЙН.РФ

  В якості прикладу опишемо роботу сервісу Айболить-Онлайн, сайт якого розташований за однойменним адресою https://айболит-онлайн.рф. На що відразу звернули увагу — сайт працює по захищеному протоколу https, що виключає викрадення конфіденційної інформації.

  Сайт досить простий. Подати заявку можна кількома способами:

  • зателефонувати на безкоштовний номер 8(800)100-9075
  • поскаржитися на проблему онлайн-консультанту в чаті
  • використовувати онлайн-форму та отримати знижку 5%
  • типові послуги зібрані в каталозі, можна замовити звідти

  Ми запитали у адміністрації Айболить-Онлайн чому робота проводиться тільки по передоплаті. Відповідь логічний і очікуємо: “7 з 10 чоловік забувають оплатити надані послуги. Передоплата — не популярна, але необхідний захід».

  Зробимо тестову закупівлю.

  Останнім часом у мого робочого комп’ютера почалися напади задумі :-). Незважаючи на те, що опубліковані ціни і так невисокі, урвем 5%-ю знижку і заповнимо форму. Для цього перейдіть за посиланням «ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ…«:

  На формі заповнимо необхідні поля.

  У нижній частині форми є поля ID і пароль від програми TeamViewer. Це програма, за допомогою якої віддалений спеціаліст підключається до комп’ютера і працює з ним без особистої присутності. Посилання на скачування є на формі заявки на головній сторінці сайту. ID і пароль програма TeamViewer повідомляє відразу після запуску.

  Рекомендуємо заповнити поле «телефон» і «e-mail». На вказаний телефон зателефонував оператор для уточнення деталей і часу. А на e-mail прийшла пряме посилання на оплату. Просто і зручно.

  Зі слів оператора, яка нас цікавить послуга є типовою і буде коштувати 350 рублів. Отримуємо посилання на оплату, оплачуємо. Можна було доплатити 200 руб. і отримати допомогу за 30 хвилин, але ми економимо, і наша черга була за півтори години. Чекаємо. Чекали трохи більше години. Ще раз зателефонував оператор і почалося. П’ємо чай і дивимося, як по екрану бігає мишка. Бігала хвилин 15. Ще раз передзвонив оператор, попросив перезавантажити комп’ютер і перевірити як працює. Перезавантажуємо, перевіряємо. Комп’ютер завантажився відчутно швидше, ніж зазвичай, перестав гальмувати і прибрала червона смужка з диска С: — додалося 4 Гб вільного місця.

  Зараховано. І стало цікаво. Відкриваю інтернет, шукаю московські комп’ютерні сервіси. Дзвоню. Описую початкові симптоми і питаю вартість усунення. Від 1000 до 3500 у особливо «авторитетних». Подальші коментарі, думаю, зайві.

  Вирішили перевірити сервіс «на вошивість». Замовляю установку антивіруса (всього 150 руб., до речі). Вказую інший контактний телефон. Оплачую. Чекаю дзвінка, що підтверджує початок робіт. Вибачаюся і повідомляю оператору, що поки чекали, прийшов друг і сам мені встановив антивірус. На тому кінці дроту дівчина хихикнула, сказала: «буває» і запропонувала два варіанти повернення грошей — на картку або на рахунок мобільного телефону, зазначеного в заявці. Вибираю телефон. Гроші повернулися через пару годин за мінусом 3%-й комісії. Напевно, платіжна система відкусила.

  Висновок — перед тим, як везти комп’ютер в сервіс або викликати когось додому, дізнайтеся, чи можна заощадити і вирішити проблему онлайн?

  https://Айболит-Онлайн.рф., безкоштовний номер телефону: 8 (800) 100-9075.

  ТопОбзор спільно з Айболить-Онлайн.рф

  Схоже

  Share on Facebook Share
  0
  Share on TwitterTweet
  0
  Share on Google Plus Share
  Share on Pinterest Share
  0
  Share on LinkedIn Share
  Share on Digg Share
  0
  Total Shares
  comments powered by HyperComments!

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here