Amazon представила процесор az2 з підтримкою технології розпізнавання осіб

0
88

Сьогодні amazon представила новий смарт-дисплей echo show 15. Новинка стала першим пристроєм, заснованим на чіпі az2 власної розробки компанії. Цей чіп заснований на інтерфейсі машинного навчання, вперше представленому в az1, який дозволяв пристроям впізнавати голос користувачів. Az2, у свою чергу, приносить в пристрої amazon можливість розпізнавання осіб.

Theverge.com

Az2 здатний виконувати в 22 рази більше операцій в секунду в порівнянні з чіпом попереднього покоління. Це означає, що чіп може одночасно обробляти мову і здійснювати розпізнавання осіб. Інформація про особу користувача, отримана az2, стане частиною того, що amazon називає visual id. Visual id, що вимагає реєстрації, дозволяє echo show 15 розпізнавати користувача і пропонувати йому контент на основі його профілю alexa. Як і його попередник, az2 є периферійним нейронним процесором, а це означає, що він використовує машинне навчання для скорочення обсягу даних, які йому необхідно відправляти в хмару або отримувати з нього. Це дає перевагу не тільки в скороченні затримок, але і в скороченні обсягу даних, які зберігаються в хмарі.

В даний час echo show 15 є єдиним пристроєм amazon, побудованим за допомогою az2. Тим не менш, слід очікувати появи цього чіпа у всіх наступних розумних пристроях компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here