Китай забороняє стріми від неповнолітніх і кіберспортивний pubg

0
16

В рамках десятирічного плану з регулювання розвитку дітей китайська влада заборонила підліткам до 16 проводити трансляції в інтернеті. Завдання з контролю буде покладено на операторів стрімінгових платформ. А щоб дещо полегшити їх роботу, в китаї збираються ввести загальну систему авторизації за документами на всіляких онлайн ресурсах. Так що цілком ймовірно, що незабаром дітей будуть обмежувати ще й у відвідуваннях майданчиків з відео та аудіо-контентом, соц. Мереж і всього іншого.

До того ж досить несподівано влада китаю вирішила заборонити кіберспортивний pubg. Уряду піднебесної спочатку не подобалася ідея «королівської битви», і навіть незважаючи на всі потуги tencent по цензуруванню, на гру продовжували кидати косі погляди. Проте pubg користувався величезною популярністю в країні багато в чому завдяки успіхам pubg championship league. Тепер же всьому цьому прийшов кінець.

До кінця незрозуміло, яка подальша доля «пубга» на території китаю. Офіційно під заборону потрапила тільки змагальна складова, але ходять чутки, що стріми по грі можуть бути забанені найближчим часом. До того ж схвалення nppa не отримали ще й такі проекти, як apex legends і valorant і є ймовірність того, що вони можуть відправитися в бан слідом за pubg.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here