Названі самі ненависні ігрові компанії для геймерів різних країн

0
89

Фраза «геймери в люті» перетворилася на справжній мем. Дійсно, що ні реліз, так геймери в люті. Наприклад, від new world. Або deathloop. Або diablo ii: resurrected. Або будь-якого іншого недавнього тайтла. Але які ігрові компанії геймерам ненависніше всіх? відповідь на це питання спробувало дати незвичайне дослідження.

Журналісти порталу rave випустили незвичайне дослідження. За допомогою сервісу, який вміє рахувати і визначати тональність згадок різних брендів, автори матеріалу вивчили емоційний фон навколо різних ігрових компаній. Виявилося, що найбільш ненависною для гравців стала ubisoft — її найбільше не люблять аж в 23 країнах, в числі яких є росія, італія, франція, португалія, німеччина, чехія та інші.

Кому дісталося ще? у південній кореї зневажають rare, а в японії і гонг конге-capcom. Нігерія терпіти не може, а мексиканці на дух не переносять. З якоїсь причини в уганді, кенії та китаї є багато негативу до relic. Ну а найдивнішою виглядає ситуація в канаді. Все населення цієї країни ненавидить game freak-авторів pokemon sword and shield. Nintendo ж ненавидять тільки в норвегії. А в пакистані — не поважають epic games. Ох вже ці геймери в люті!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here