Офіційний трейлер фільму new york ninja-це відновлення покинутого фільму в 1984 році

0
19

Компанія vinegar syndrome представила новий трейлер давно загубленого бойовика 80 — х під назвою new york ninja, який був нарешті закінчений і готовий до випуску у форматі 4k.

джон (джон лю — тайванський актор і майстер бойових мистецтв)-звичайний чоловік, що працює звукооператором на новинній станції нью-йорка. І ось одного разу його вагітну дружину жорстоко вбивають після того, як вона стала свідком викрадення молодої жінки серед білого дня. Звертаючись до поліції за допомогою, джон незабаром дізнається, що місто затоплене злочинністю, і поліція занадто зайнята, щоб допомогти. Одягаючись як білий ніндзя, джон виходить на вулиці, озброєний мечем. Лінчеватель прагне очистити вулиці міста, які він колись любив, позбавити місто від грабіжників, кишенькових злодіїв, гвалтівників і членів банд. Однак у пошуках справедливості джон незабаром виявляється метою всіх злочинців в місті, включаючи таємничого лиходія, відомого тільки як плутонієвий вбивця. Чи виживе джон, щоб стати героєм, якого так відчайдушно потребує нью-йорк?

Спочатку фільм був повністю знятий на в 1984 році, але проект був покинутий під час виробництва, в результаті чого всі оригінальні звукові матеріали, сценарії і процедури пропали. Але 35 років по тому знайшли кінонегатив і ретельно відновили фрагменти, що дозволило довести фільм до завершення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here