Співзасновники quantic dream здобули часткову перемогу над журналістами

0
85

Минулого тижня у франції завершився судовий розгляд між студією quantic dream і виданнями le monde і mediapart , хоча результати виявилися двоякими. Приводом для розглядів стали розслідування журналістів, в рамках яких керівництво студії було звинувачено у фінансових махінаціях і створенні токсичної атмосфери на робочому місці.

Відразу після цього на quantic dream подали до суду кілька співробітників. В одному випадку студію зобов’язали виплатити потерпілому сім тисяч євро, а в другому випадку рішення вдалося скасувати в апеляційному суді.

Керівництво quantic dream не залишилося осторонь, звинувативши le monde і mediapart в наклепі. На бік журналістів встали профспілки syndicat des travailleurs et travailleuses du jeu video і solidaires informatique , які активно висвітлювали процес і публікували досить спірні і абсурдні звіти.

За підсумками розгляду суд прийняв два рішення. Так, видання le monde було визнано винним у наклепі. Справа в тому, що журналісти відмовилися розкривати джерела інформації.

Що стосується mediapart, то суд став на бік змі. Журналісти стверджували, що quantic dream інсценувала звільнення кількох співробітників заради отримання фінансової компенсації. Більш того, цією махінацією нібито скористався і сучредитель компанії гійом де фондомье.

Юристи mediapart змогли надати докази факту «звільнення» де фондомье, а також даних про те, що топ-менеджер зміг отримати компенсацію в розмірі 127,18 тисячі євро і повішення зарплати. Крім того, змі не забуло взяти коментарі у керівників quantic dream, щоб дізнатися їх точку зору.

Трохи пізніше представники stjv уточнили, що позов подавала не сама quantic dream, але її співзасновники гійом де фондомье і девід кейдж. При цьому студія не планує оскаржити вирок. Також незрозуміло, як будуть розвиватися звинувачення навколо фінансових махінацій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here